2 3 4 Oyuncu – Parti Yeni Apk 2022

Güncellendi
15 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com tellmewow senior party

2 3 4 Oyuncu – Parti Yeni Apk 2022

Aynı cihazda aynı anda arkadaşlarınızı yenmenin tam zamanı! Senior Games, 2 3 4 benlik bu süratli oyun derlemesini sizlere sunuyor. Oyuncular artık bu benzersiz fazlaca oyunculu deneyimin keyfini çıkarabilecek.

Aynı cep telefonu veya tablette birden fazla arkadaş yada aile üyeleri ile 4 oyuncuya kadar oynayabileceğiniz bu mini parti oyunları koleksiyonuyla eğlenceyi güvence ediyoruz. İşbirliğine dayalı oldukca oyunculu oyunlarla harika vakit geçireceğinizden şüpheniz olmasın. Bu tatbik birçok oyun içermektedir. En iyi yanı ise yalnızca bir parlak zeka telefona yada tablete ihtiyacınız olması!

Bu koleksiyondaki bütün parti oyunlarında iki oyuncuyla oynayabilirsiniz, ancak eğlenceye katılmak isteyen daha fazlaca dostunuz veya aile üyeniz varsa üç veya dört oyuncuya da meydan okuyabilirsiniz. Yalnız olduğunuz anlarda bota karşı oynayın ve en iyi olmak için becerilerinizi geliştirin. Oynamak için İnternet bağlantısına ihtiyacınız yok, ücretsiz bir şekilde çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Tüm oyunlar, rahat kontroller ve anlaşılması oldukca kolay kolay kurallara haizdir. Bu nedenle, oyunumuz gençlerden yetişkinlere ve deneyimli oyunculara her yaştan insan için idealdir.

ÇOK OYUNCULU OYUN TÜRLERİ

Bu sosyalleşme oyunları koleksiyonunda birbirinden farklı zorluklar bulacaksınız. Oyunların tamamı iki oyunculu olup 3 ve 4 oyuncu için fazladan modlara haizdir. Arkadaşlarınıza meydan okuyun veya aile üyelerinizle yarışın!
– Serbest düşüş: Karakterinizi yere çarpmadan mümkün olduğunca yere yaklaştırmak için doğru anda tıklayarak kurtarın.
– Çılgın trafik: Arkadaşlarınızla birlikte şehirde dolaşmaya çıkın, fakat oldukca dikkatli olmalısınız! Tehlike altındasınız. Tüm trafik ışıkları bozuldu ve arabalar yavaşlamıyor. Onları atlatmak ve ayakta kalan son şahıs olmak zorunda kalacaksınız.
– Kara delik: Kalkanınızı etkinleştirin ve kendinizi asteroitlerden koruyun. Dikkat olun! Kalkanı kullanmak da enerjinizi tüketecek.
– Akşam yemeği tarihi: Yeni şef birbirinden farklı yemekler hazırladı. Oyunu kazanmak için onları ilk deneyen siz olun.

2 3 4 Oyuncu – Parti Apk Full indir

Puan kazanmak taca haiz çıkın.
– Bozuk platformlar: Platformlar asla güvenilir değil. Yürümeye devam edin ve kazanmak için düşmemeye çalışın. Ayrıca takım arkadaşlarınızı pist dışına itebilir ve onları ortadan kaldırabilirsiniz.

PARTİ MODU

Parti modu, uygulamada gözüken değişik oyunların bir kombinasyonudur. Tüm oyunları tecrübe etmek isteyenler için harika bir seçenek. Zarı atın, tahtada ilerleyin ve zorlukları geçin. Yarışmanın galibi, parkurun sonuna ilk ulaşan oyuncu olacak!

OYUN MODLARI

Bu çok oyunculu oyunda ne kadar çok kişiyle oynarsanız, oyunlar o kadar keyifli olur. Ancak oynayacak kimseniz yoksa yada botlara karşı oynamayı tercih ediyorsanız, 1 oyuncu modunda tek başınıza da oynayabilirsiniz.
1 oyuncu: Yalnız oynamak istiyorsanız, bu sizin için ülkü seçenektir. Yapay Zeka ile yüzleşmeniz ve ona karşı rekabet etmeniz gerekecek. Bu, becerilerinizi geliştirmenin ideal bir yoludur, böylece hemen sonra arkadaşlarınızı yenebilirsiniz.
2, 3, 4 oyuncu: Bu mod ile aynı parlak zeka telefon yada tablet üstünde aynı anda birçok arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Evde, okulda, üniversitede yada herhangi bir boş zamanınızda.

ÖZELLİKLER

– 2,3,4 kişilik oyuncu modu.
– Her yaştan insan için oldukca oyunculu eğlence.
– Farklı dillerde mevcuttur.
– Çevrimdışı ve tamamen ücretsiz
– Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı!

SENIOR GAMES – TELLMEWOW HAKKINDA
Senior Games,
büyük komplikasyonlar olmadan zaman zaman bir oyun oynamak isteyen yaşlılar veya gençler için oyun oynamayı ideal kılan, kolay uyarlama ve temel kullanılabilirlik konusunda uzmanlaşmış bir mobil oyun geliştirme şirketi olan Tellmewowun bir projesidir.
Oyunumuzu geliştirmek için herhangi bir öneriniz var ise veya yayınlayacağımız gelecek oyunlardan haberdar olmak istiyorsanız, sosyal ağlarımız üstünden bizi takip edin.

@seniorgames_tmw

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları