2. MÇ – Başkan Simülatörü Hileli Full Apk indir 2022

1.0.23

APK indir
1.0/5 Oylar: 21,490
Boyut
153M
Sürüm
1.0.23
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com oxiwyle modernage2

2. MÇ – Başkan Simülatörü Hileli Full Apk indir 2022

2. Modernite Çağı – başkan rolünde çağdaş devletlerden birini yönetmeniz ihtiyaç duyulan jeopolitik, ekonomik ve askeri bir stratejidir. Rusyanın veya ABDnin başkanı olmaya hazır mısınız? Belki Afganistan yada Suriye sizin yönetiminiz altında bölge liderinin yerini alacak? Oyunun Androidde hiç bir analogu yok.

Devleti yönetin, yeni teknolojileri araştırın, bölgenizi genişletin. Diğer ülkelerle savaşın ve kendinizi bilge bir başkan ve başarıya ulaşmış bir askeri önder olarak kanıtlayın! Din ve ideolojinizi tüm dünyaya dayatın. Uygarlığınızın güçlü bir lidere ihtiyacı var!

Savaş Sistemi
Devletleri ve krallıkları ilhak edin, kaynakları ele dercetmek ve gücünüzü güçlendirmek için cenk açın. Filo kurun, ordunuzu hazırlayın, askeri teçhizat üretin. Havaalanları, cephaneler, kışlalar ve tersaneler inşa edin. Casus ve sabotajcıları görevlere gönderin. Nükleer silahlarla düşmanları durdurun. Ayrılıkçılarla görüşün.

Bakanlıklar
Vatandaşlarınızın hayatlarını daha iyi ve daha emin hale getirin. Bakanlıklar size bu konuda destek olacaktır: sıhhat, öğrenim, altyapı, kültür, spor, hakkaniyet vb.

2. MÇ – Başkan Simülatörü Apk download

Diplomasi
Saldırmazlık anlaşmaları, ticaret ve inceleme anlaşmaları, müdafaa anlaşmaları imzalayın. Elçilikler açın. BM ve Güvenlik Konseyinin çalışmalarına katılın, kararlar ileri sürün ve yaptırımlar uygulayın. Uluslararası organizasyonlara katılın.

Kanunlar, Din ve İdeoloji
Seçtiğiniz uygarlığın gelişme yoluna bağlı olarak yasalar çıkarın. Devletinizin resmi dinini ve ideolojisini seçin.

Üretim ve Ticaret
Yiyecek ve mal yapmak için hammadde üretin. Maden kaynakları çıkarın ve elektrik üretin. Diğer devletler ve krallıklarla tecim yapın.

Vergiler ve Merkez Bankası
Üretime mi yoksa yüksek vergilere mi odaklanacaksınız? Belki de ucuz krediler ekonominizi kuvvetlendirir? Stratejiniz nelerdir Sayın Başkan?

Korsanlar ve Teröristler
Dünyada düzeni sağlayın, korsanların ve teröristlerin saldırısıyla ilgili tüm problemleri tümüyle kapatın!

Dahili vakalar
Felaketler, istila hastalıklar, pandemi, mitingler, gösteriler, ekonomik gerilemeler, devlet lideri olarak yüzleşmeniz ihtiyaç duyulan şeylerin yalnızca bir kısmı.

Ve mobil cihazlar üçün en epik cenk strateji oyununda oldukca daha fazlası sizi bekliyor! Sayın Başkan, müreffeh bir devlet kurmaya hazır mısınız? Hangi yolu seçeceksiniz? Diktatör mü yoksa yumuşak başkan mı? Seçiminiz ve stratejiniz, ülkenin ve bütün uygarlığın başarısının ve refahının anahtarı olacak.
2. Modernite Çağı`nı web erişimi olmadan oynayabilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları