2 oyuncu Meydan okuma oyunlar ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
17 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com eddygameproduction twoplayergame

2 oyuncu Meydan okuma oyunlar ücretsiz Apk indir 2022

Zorlu fazlaca oyunculu video oyunlarını kullanarak ve alakalı zorluklarla uğraşarak arkadaşlarınızla birlikte eğlenin.
İki oyuncu için keyifli video oyunlarıyla arkadaşlarınıza meydan okuyunuz! Eşit cihaz içinde iki oyuncu. Kıdemli video oyunları, buna 2 ferdin eşit cihazda oynaması için keyifli bir eğlence sunuyor. Üç boyutlu düzeni, video oyunlarında daha realist bir biçimde eğlenmenizi sağlayacaktır. Arkadaşlarınızla birlikte yarışın! Toplamda ancak bir şahıs kazanan olabilir!

Ping Pong Fury Master Mücadelesi:

Ödüllü Table Tennis Touchın yaratıcılarından Ping Pong Fury, kalan katılımcı spor aktiviteleri oyunudur! Sadece vurmak için kaydırın ve topa rakibinizin ötesinde hasar verin. Dönüşlerinizi döndürmek ve doğramak için sezgisel görüntüleme hareketlerini kullanın, hatta deneyimli bir servisle başarılı olun.

2 Kişilik Tank Savaşı Dövüşü:

2 Kişilik Tank Savaşı Üç boyutlu köyün içinde arkadaşlarınızla beraber Dövüşmek ÇOK EĞLENCELİ olabilir. Köy evleri içinde tanklarınızı saklayarak arkadaşlarınızı pusuya düşürebilirsiniz. Ağaçların arkasına saklanma desteğiyle tank çatışması yaşayacaksınız. Taşlara dikkat et, tankını devirebilirsin. Yön tuşları ile tankınızı dolaşabilirsiniz.

İki Oyunculu Futbol Vuruşu Penaltı Vuruşu:

Futbol vuruşu penaltı vuruşu futbolu ve 2 Kişilik Oyun Penaltı Atışları olağanüstü ligi, hiçbir halde hayatınız için daha önce oynamadığınız gerçek heyecan verici futbol video oyunlarıdır. 2022 futbol vuruşu video oyunlarında karşı karşıya gelmeler başladı. Tüm uluslararası futbol meşhur şahıs katılımcısını, mucizevi ligdeki bir gevşek penaltı vuruşu noktasında herhangi bir güçlükle karşılaşmadan niyetini yerine getirme görevini üstlenin. Gerçek futbol işbırakımı ligi 2022de kaleciden oldukça sayıda faktör ve niyet kaynağı almak için sınırı olan bir müddet arasında niyet hedefine ulaşmak için topa vurun.

2 oyuncu Meydan okuma oyunlar Apk Ücretsiz İndir

Her dövüşçünün sahip olması gerekenlerle ona yardım etmelisin. Tek bir düğme ile tüm elektriğinizi ve hızınızı verebilirsiniz ve o sporun farklılığını ve gülüşünü geri getirecektir.
Favori sumo güreşçinizi evli olmayan bir düğme ile kontrol edin ve dojo arenasında dolaşarak rakibinizi sürükleyip havaya fırlatın. Ama dikkat et! Onu yenerken, rakip daha kuvvetli ve extra öfkeli hale gelir.

Halat çekme türünde bir meydan okuma oyunu:

Halat çekme oyunu için hayatta kalma oyunlarına hoş geldiniz. Bu halat çekme oyununa muhteşem grafikler birlikte rol alıyor. Bu geleneksel halat çekme maçında diğer takıma karşı yarışacaksınız. Halat çekme yarışması sırasında takım üyelerinin yerleşimlerini değiştirin. Ölümcül halat çekme oyunu görevlerini akıllıca oynayarak halat çekme mücadelesini kazanın.

Yıldız Yakalayıcı Mücadelesi:

Becerilerinizin rekabeti, bu oyunu kazanmak için daha fazla star toplamak için yıldız yakalayıcınızı süratli hareket ettirin. Rakip de star yakalayıcısını hareket ettiriyor, ancak rakip yıldıza yaklaşmadan önce star toplamanız gerekiyor. Zorlu yeteneğinizi gösterin ve en iyisi olduğunuzu kanıtlayın. Rakibinizi yenin ve sahanızda daha çok star kazanın.
Özellikler:
– Çoklu iki oyunculu oyunlar
– Zorlu oyunlar
– Güvenilir kontroller
– alımlı grafikler
– Masa Tenisi, Tenis sıkıntılı oyun
– Tanklar Savaş savaşı
– Döndürücülerle savaşı döndür
– Penaltı Atışları futbol oyunu mücadelesi
– Joystick ile sumo dövüşü
– Air Hockey ustası zorlu oyun

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları