Age of Magic Sıra tabanlı RPG ücretsiz Apk indir 2022

1.41

APK indir
4.2/5 Oylar: 425,219
Boyut
158M
Sürüm
1.41
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com playkot ageofmagic

Age of Magic Sıra tabanlı RPG ücretsiz Apk indir 2022

Age of Magic, efsanevi kahraman lejyonlarının kadim dünyası kalıntılarında savaştıkları sıra tabanlı fantastik ve strateji rol yapma oyunudur.

Sihirbaz, şövalye, canavar ve ejderha çağına sefalar getirdiniz! 5 kahramandan oluşan sıra tabanlı strateji takımı kurun, Sefer modunda hikayei keşfedin, diğer oyuncuları PvP cenk oyunlarında yenerek Arena veya Turnuva zirvesine ulaşın ve girmesi rahat fakat canlı şekilde çıkması zor acımasız Korkular Mezarında aksiyon dövüş oyunu becerinizi kanıtlayın!

Görkemli arenalarda fetih zamanı sıra tabanlı strateji savaşları için efsanevi kahramanlar toplayıp seviye yükseltin. Kobold, Elf, Şeytan, Druid, Melez, Ejdersoy, Ra’Archne ve daha fazlası arasında canavar oyunları için düzinelerce karakterden dilediğinizi seçin!

Yeni oyun modu: Klan Baskınları!
Dört Baskından birinde savaşmak için Klana katılın yahut pvp cenk klanı oluşturun. Yüksek seviye ekipman ve Baskın Jetonu kazanarak Baskın Mağazasında kahramanların sıra sıra oyunlarda Ruhtaşlarıyla takas edin!

Boşluktaki dünyanın üstüne karanlık cenk çağı çöküyor. Her geçen gece, sema ışıkları Lejyonun durdurulamaz şeytan kılıçları tarafından yok ediliyor. Fakat hala rol yapma oyunlarında ümit var. Ejderha Kehanetine bakılırsa Gerçek Sihirbaz Kara Kuleyi bulacak ve evrenin kaderini belirleyecek. Seçilmiş şahıs düşlem oyunları Türkçe rollendirirken siz olabilir misiniz?

⭐⭐⭐Age of Magic oynanış⭐⭐⭐

HİKAYELİ SEFERLER Işık ve karanlığın kuvvetleriyle delinen Age of Magic dünyasını rol yapma oyunları aile ile keşfedin. Efsanevi kahramanlarla tanışın, korkulu düşmanlarla destansı mücadele edin. Gerçek Sihirbaz Rolandın hikayesini ve Kara Kule görevini fantezi oyunları Türkçe ile izleyin. Karanlığa adım atın ve amacına ulaşana kadar melez suikastçı Sharazar ile tanışın.

️PVP️ Nihai kahraman takımınızı oluşturun ve her gün PvP Arenada öteki oyunculara rpg oyunları online meydan okuyunuz.

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG apk oyun

Şöhret ve destansı ödüller kazanmak için zirveye tırmanın! En yürekli savaşçı her şeyi alır!

EFSANEVİ KAHRAMANLAR 60 destansı kahramanı toplayın, seviye yükseltin, kuvvetli kılıç ve zırhlarla kuşatın, beceri ve enderliklerini sıra sıra oynanan oyunlarda geliştirin. Dünyanın en güçlü takımını kurmak için stratejiler kullanarak rüya takımınızı kurun!

️HIZLI SAVAŞLAR️ Takımınızı süratli fakat taktiksel sıra tabanlı destansı ve çatışma savaşların verildiği, görsellerin büyüleyici ve her seçimin önemli olduğu harp oyunları online sayesinde görkemli arenalara götürün!

DAHA BİRÇOK MOD Korkuların Mezarı ve Hazine Vadisi benzeri olmayan ödülleri koruyan kuvvetli düşmanlarla savaşırken sınırlarınızı zorlayacak! Zorluk gücünüzü sınayacak becerikli karakterlerle yüzleşeceğiniz efsaneleşmiş oyunlar ve etkinliklere katılın!

️ETKİNLİKLER️ Bu eşi olmayan kahramanlar kazanacağınız hususi pvp cenk fps tabanca online oyun modudur. Her birkaç haftada bir, muayyen bir seviyedeki bütün oyuncular Etkinlikler adı verilen mini seferlere katılabilir.
Bir etkinliğe erişim sadece kısa bir süre için mümkündür ama bu etkinlikler arasındaki ilerleme kaydedilir. Bu nedenle bir etkinliği veya çatışma oyunlarını bir çırpıda, zamanında bitirmeyi başaramazsanız endişelenmeyin.

Topluluğa katılın ve Age of Magic kahraman öykülerine sıra tabanlı atılın: dünyalarında kimlerin yaşadığını rol yapma oyununda öğrenin, hikayelerini okuyun, sınıf ve grupları ile alakalı fazlasını öğrenin, nesne, kabiliyet ve oldukça daha fazlasını strateji ile iyi mi kullanacağınızı keşfedin!

️Facebook http://plkt.Me/2v7y9
️Twitter http://plkt.Me/lx0s6
️YouTube http://plkt.Me/n0lgo
️Instagram http://plkt.Me/mn5nz
️Discord http://plkt.Me/c91s4

Sihirbaz, şövalye ve ejderhaların efsanevi çağına seyahat edin! Sıra tabanlı savaşların ve rol yapma oyunu unsurlarının bulunduğu dünyaya girin! Heyecanlı hikayeleri keşfedin, tüm büyülü kahramanları toplayın, destansı liderlerle savaşın ve PvP Arenaya hükmedin!

️️️Macera sizi çağırıyor!️️️

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları