Akıllı tv kumandası hepsi için Hileli full Apk 2022

Güncellendi
27 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com fineart universal tv remote control

Akıllı tv kumandası hepsi için Hileli full Apk 2022

Vestel kumanda Televizyon amp; Vestel kumanda televizyon telefonunuzu veya tabletinizi Televizyonunuz için kumanda televizyon değiştirmek için olarak kullanmanıza izin veren en iyi uygulamadır.

vestel kumanda ve tv kumandası kumanda televizyon değiştirmek için telefonunuzla

Herhangi bir yerde Vestel kumanda televizyon mı buluyorsunuz? Bu sorunu çözelim! Kumanda televizyon değişiklik yapmak için Android telefonunuzdan tüm parlak zeka TVleri ve cihazları test etmeye destek olan evrensel bir uygulama sunar. En iyi uzaktan kumanda uygulamasını kullanarak televizyonunuzda gezinin, videoları oynatın / duraklatın / durdurun ve parlak zeka TVde gezinmek için dosyalar gönderin.

Cep telefonunuzun WIFI veya IR kullanarak parlak zeka telefonunuzu kontrol cihazına çevirin. TV uzaktan kumanda amp; Vestel kumanda tv uygulaması fazlaca kolay ve kullanması kolaydır. Şimdi TVnizi ve daha fazlasını Evrensel uzaktan kumanda uygulamasıyla deneyin. Bu evrensel TV uzaktan kumanda uygulaması, daha iyi kullanıcı deneyimi sağlamak için derhal hemen tüm TV markalarını destek sunar. TV uzaktan kumanda uygulamalarını ayrı olarak indirmenize gerek yoktur, bütün cihazları test etmek için bu evrensel TV uzaktan kumanda uygulamasını indirmeniz yeterlidir, böylece onu hepsi bir arada kumanda olarak adlandırabiliriz. Telefonunuzun ve TVnizin aynı WIFI ağına bağlı olduğundan emin olun.

Vestel kumanda Televizyon Özellikleri:
Tüm cihazları test etmek için evrensel tatbik.
Tüm TV markalarını destekler.
Kullanıcı parlak zeka TVnizi açabilir / kapatabilir.
Tek dokunuşla sesi artırın ve azaltın.
Dosyaları android telefondan zeki TVye paylaşın.

Akıllı tv kumandası hepsi için Apk Full indir

Vestel kumanda televizyon için uzaktan içerir:

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları