Anchor – Kendi podcast’ini yayınla Yeni Apk 2022

3.114.0

APK indir
4.2/5 Oylar: 58,617
Boyut
100M
Sürüm
3.114.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp fm anchor android

Anchor – Kendi podcast’ini yayınla Yeni Apk 2022

Spotify tarafınca sunulan kayıt uygulaması Anchor, parasız podcast oluşturmanın en iyi yoludur.

Artık kayıt uygulaması ile kendi podcastini oluşturabilir, ses düzenleyici ile değişikler yapabilir, çevrimiçi olarak barındırabilir, en sevdiğin dinleme platformlarında paylaşabilir, dinleyici kitleni büyütebilir ve bölümlerinden gelir elde edebilirsin. Üstelik hepsini telefonundaki veya tabletindeki ses kaydedici ile ücretsiz olarak yapabilirsin.

PODCAST STÜDYOSU CEBİNDE: İstediğin her yerde ve her cihazda ses kaydedici ile kendi podcast’lerini kaydet. Anchor’un sezgisel bölüm oluşturma aracını kullanarak podcast’lerindeki ses segmentlerini görselleştirebilir, düzenleyebilir ve segmentlerde değişim yapabilirsin. Yerleşik ses kitaplığımızdan fon müziği parçaları, geçişler ve ses efektleri ekleyebilirsin. Dünyanın her yerinden dört konuk veya destek sunucu ile uzaktan kendi podcast’ini yayınlayabilirsin.

0 ÜCRETSİZ BARINDIRMA: Sınırsız sayıda bölümü barındır. Aylık ücret yok, tecrübe etme süresi yok, gizli koşullar yok. Yalnızca ücretsiz podcast var.

SESİNİ TÜM DÜNYAYA DUYUR: Ücretsiz podcast yayınla. Tek bir dokunuşla podcastini paylaş, Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts gibi en popüler dinleme platformlarına ve daha fazlasına dağıt.

Anchor – Kendi podca

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları