APK Installer by Uptodown Modlu Apk İndir 2022

2M

HEMEN İNDİR
3.3/5 Oylar: 3,716
Sürüm
2M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
3
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com uptodown installer

APK Installer by Uptodown Modlu Apk İndir 2022

APK Installer ne için kullanılır?

APK Installer, işletim sistemine dahil edilen varsayılan paket yükleyici tarafından algılanamayan biçimleri kullanan Android uygulamalarını yüklemenizi sağlayan parasız bir araçtır. Google tarafınca kullanılan ve APK bölünmesi olarak adlandırılan yeni APK dağıtım sistemini desteklemek için standart XAPK paketini kullanır.

Bu uygulama, iki halde çalışır, yüklü uygulamalarınızın yedeklerini oluşturabilir ve paketleme formatından bağımsız olarak zeki telefonunuza hususi kopyaları yükleyebilirsiniz.

APK Installer hangi özellikleri ihtiva eder?

■ Androidinizde yüklü olan bütün uygulamaları otomatik olarak arar ve yedek kopyalarını oluşturur.

■ Akıllı telefonunuzun belleğine herhangi bir APK yada XAPKyı yükler. İç yapısını unutabilirsiniz – arama yapın, yükleyin ve ilerleyin!

■ Entegre bir dosya tarayıcısı kullanarak akıllı telefonunuzun klasörlerine göz atar

APK Installer neden koşul?

Uygulamaları indirme ve yükleme şekli vakit içinde gelişmiştir. Kısa bir müddet ilkin, harici bir APK kullanarak bir uygulamayı yüklemek, sadece üstüne tıklamak ve paket yükleyicinin varsayılan olarak Androidinize dahil edilmesini sağlamak kadar kolaydı. Bu vaziyet ise, sürece karmaşıklık katan diğer standartların gelmesine kadar doğruydu.

.OBB verilerinin (uygulama içinde video yada ses benzer biçimde fazladan multimedya dosyalarını içeren bir dosya), platformuna APK yüklemesi için Google tarafınca izin verilen maksimum boyutu aşmanın yolu oldu.

APK Installer by Uptodown Apk Full indir

Bu nedenle, en uygun çözüm APK ve OBB verilerini aynı dosyaya eklemek ve harici bir araçla yüklemekti. Böylece XAPK standardı doğdu.

Daha sonra Google, Android App Bundle adı verilen dinamik bir dağıtım sistemi kullanmaya başladı. Bir geliştirici Google Playde bir uygulama yayınladığında, bu uygulama bölünmüş APKlar adı verilen birkaç quot;parçaya ayrılırquot;. O günden bu yana, birçok tatbik bir temel APK ve uygulamanın dili, desteklenen monitör boyutları ve lüzumlu CPU mimarisi ile alakalı bilgileri içeren öteki birkaç uygulamadan oluşmaktadır. Bu nedenle, bir kullanıcı söz konusu uygulamayı indirdiğinde, yalnızca uygulamanın cihazında düzgün çalışması için lüzumlu olan quot;parçalarıquot; yükler, böylece kullanıcı ve dağıtım platformunun kendisi olmak suretiyle her iki taraf da bant genişliği ve maliyet tasarrufu sağlar.

APK Installer’ın temel hedefi, dosya biçimleri ve hedef klasörler üstünde kapsamlı inceleme yapmak zorunda kalmadan Android uygulamalarını manuel olarak yüklemeye devam etmenizi olası kılmaktır. Yedekleme yaparken, uygulama bütün bu dosyaları (varsa APK split-APKs OBB) tek bir XAPK dosyasına paketler. Bu sayede, uygulamaların hususi kopyalarını yüklediğinizde, biçimler ve standartlar hakkında endişe etmeden yalnızca bir dosya bulup yüklemeniz yeterlidir.

Desteklenen dosya formatları: apk, xapk, obb, apkm

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları