Arkadaşlık testi BFF testi Yeni Apk 2022

5.4

APK indir
4.5/5 Oylar: 57,973
Boyut
15M
Sürüm
5.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com happyverse bfftest

Arkadaşlık testi BFF testi Yeni Apk 2022

Biz bütün arkadaşlar çevrilmesini istiyoruz. Gerçek dostluk hepimize kıymetlidir. Hiç (Sonsuza iyi arkadaşı) harbiden BFFniz olan Arkadaşınızın hangi merak ettiniz mi?

Şimdi, arkadaşlarınızla dostluk enerjisini test etmek ve dostluk puanı almak için bir uygulama var. Bu uygulama sadece can bir uyumluluk testi olarak kullanılabilir, ama bununla beraber İlgili ve yol boyunca eğlendirecek.

Nasıl BFF Dostluk Testi uygulaması çalışır?

İşlem basittir. Sadece dostluk uyumluluk testini başlatmak için senin ve BFF Friendship arkadaşınızın adını girmeniz gerekir. Daha sonra, bu keyifli quiz dostluğun yaklaşık 10 kolay sorulara cevap. Bu keyifli minik sınav sonunda arkadaşım metre arasında dostluk puanı görebilirsiniz.

BFF imtihan ile alakalı hususi nedir? Burada soruları ne tür bekleyebilirsiniz?

dostluk yarışması bu hususi BFF bağın bütün yönlerini kapsayacak biçimde çalışır. Arkadaşlarınızla hakkında ne kadar sorular çevresinde basar, sen onlara güven ve ne kadar hayatında varlıklarını iyi mi hissettiriyor. Her soru Bu arkadaşlık bağı yakınlık ve nasıl ahenkli Bu kişiyle olan ölçmek destek olmak için dikkatle tasarlandı. Sorular Zaten bu arkadaşınızla veya dostluk bağı birazcık daha çok emek harcama ihtiyacı var ise BFF seviyesinde olup olmadığını fark destek sağlar.

Kaç kere imtihan alabilir?

İstediğiniz onlarca kere olarak imtihan alabilir. Her için BFF imtihan ve senin her arkadaşı alabilir. Uygulamanın benzersiz sorulardan 4 setleri sunuyor.

Arkadaşlık testi: BFF testi Apk Full download

Biz BFF Dostluk uygulamaya daha çok içerik ilave ederek sürecinde devamlı olarak. Amacımız Eğer Quiz onuncu vakit alabilir bile sıkılmayacağınızı asla emin olmaktır.

Ben arkadaşımla dostluk puanı paylaşabilir miyim?

Kesinlikle! Yalnızca en yakın arkadaşları ile BFF testinin sonuçlarını paylaşamaz ancak daha dünya ile sonuca paylaşmak zorunda. Uygulamanın imtihan sonunda çeşitli paylaşım seçenekleri sunar.

sonuç paylaşın ve arkadaşlarınızla gerçek dostluğu tanıklık ve bunlar da sonuç paylaşmalarını isteyin ve bunun için, yapmaları gereken bütün BFF testi uygulamasından eğlenceli önemsiz test sorusu cevap vermek.

dostluk metre yarışması tüm kullanıcılar oynamak için ücretsizdir. Bu testi oynamak için yada BFF Testi imtihan bitiminden sonrasında dostum metre içinde skoru test etmek için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Ne için bekliyorsun? Arkadaşlarınızla dostluk kutlamak için arkadaşlarınızla dostluk bağları, uyumluluk ve payını kontrol, eğlenceli dostluk testleriyle BFF Dostluk Testi App yükleyin.

BFF Testi uygulaması yalnızca eğlenceli ve eğlence amaçlı geliştirilmiş ve kullanıcı veya kimsenin feelings.The uygulaması sayısal algoritma kullanır ve sadece eğlence ya da eğlence için kullanılması gerektiğini ve aksi takdirde tedavi edilmemelidir zarar vermek niyeti yok olmuştur unutmayınız.

Sürekli quot;BFF Testiquot; uygulaması daha iyi ve daha eğlenceli sizin ve reel sarsak için yapmaya çalışıyoruz. Biz gidiş almak için sürekli desteğe gereksinim duyarlar. Herhangi sorgular / önerileri / sorunları için yahut ancak selam demek istiyorsanız bizlere e-posta göndermek için çekinmeyin. Biz sizden duymak isteriz. Istediğiniz kadar arkadaşlarınızın bilgi yarışması app keyfini, birçok sınavlar olarak oynayabilirsiniz!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları