Armed Heist hileli Apk 2022

2.4.28

APK indir
4.3/5 Oylar: 263,304
Boyut
85M
Sürüm
2.4.28
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com sozap badmen

Armed Heist hileli Apk 2022

Armed Heistta işe koyulma vakti, tam olarak istediğini veren aksiyon dolu üçüncü kişi nişancı oyunu.

Banka soygunu çılgınlığına girerken reflekslerini test et. Havadaki kurşunlardan kaçarken bankaları soymak ve zırhlı araçlar asla bu kadar coşku verici olmamıştı.

Mükemmel bir banka soyma üçüncü kişi nişancı oyunu mu arıyorsun? Doğru yere geldin. En iyilerden biri olan çevrim içi üçüncü şahıs nişancı oyununda 70in üstünde banka soyma mücadelesinde mücadele et!

Görevin: Acımasız bir haydut ve banka soyan kabahat patronu olmak! Her vakit ilk ateş eden ol, yoksa sonun mezarın dibi olur.

Mükemmel Oyun Özellikleri:
– Özelleştirilebilir Silah Sistemi – Hayal edebileceğin en vahşi modifiye edilmiş silahları yap! Tabancalar, pompalılar, keskin nişancı tüfekleri ve taarruz tüfekleri! Sıradaki banka soygunu için cephaneliğini olabildiğince ölümcül hale getir!
Silahını nişangâhlarla, susturucularla, kabzalarla, namlularla, dipçiklerle ve kamuflaj renkleriyle modifiye et! Bunların hepsi silahının performansını etkileyecek.
– Suç Haritası – Düşük güvenlikli bankaların ve zırhlı kamyonların bulunmuş olduğu dinamik bir iş veritabanı sana bugün hangi soygunu yapacağını seçmene sağlar!
– Dinamik Senaryolar – Heyecana hazır ol! Bu çevrim içi üçüncü şahıs nişancı oyununda, hiç bir banka soyma görevi ikinci kere aynı biçimde oynanmıyor.

Armed Heist Apk Full download

– Karakterini Güçlendir – Kendi acımasız banka soyguncunu oluştur! Katil bir palyaço mu olmak istiyorsun? Özel qüç mi? Belki de sağlam bir gangster? Want to be a killer clown? Special forces? Maybe a badass gangster? Maskeler, kurşun geçirmez yelekler ve harika kostümler kazan. Yüksek Kaliteli 3D grafikler ve sürükleyici oynanış bu üçüncü şahıs nişancı oyununu aksiyon dolu bir çatışmaya dönüştürüyor.

Armed Heist en yoğun üçüncü şahıs nişancı oyunlarından biri. Namlunun ucundan baktığın birinci şahıs nişancı oyunlarının aksine, üçüncü şahıs nişancı oyunlarında kamera karakterin etrafında faal ve dinamik bir şekilde basar. Sanki bankayı sen soyuyormuşsun ve ateş ediyormuşsun şeklinde hissettirir!
Ekipmanını kap. Yapacak bir işin var.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları