Askfy – Flört Etme ve Tanışma Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
18 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com askfyapp date

Askfy – Flört Etme ve Tanışma Modlu Apk İndir 2022

Çevrimiçi flört uygulamaları dünyada giderek daha popüler hale geliyor. Hatta bazıları hayatımızın bir parçası halini aldı. Onları bir flört bulmak, arkadaş edinerek söyleşi etmek ve hatta bir sevgili bulmak için kullanıyoruz.

Bazı insanoğlu, çevrimiçi flört uygulamalarının aşkı ve ilişkileri bulmak için kullanıldığını söylerken, ötekiler yeni insanlarla müşerref olmak için kullanıyor.

Flört uygulaması, yeni insanlarla müşerref olmak için mükemmel bir yoldur, içerdeki gerçek insanoğlu yardımıyla feyk profillerle kandırılma riski taşımadan yeni insan ilişkilerine yelken açabilirsiniz!

Askfy en iyi flört uygulaması olmak ve mükemmel eşinizi bulmanıza destek olmak için müthiş özellikler sunar.

Flört uygulamaları, insanların tanışması, söyleşi etmesi ve buluşması için en rahat yoldur. Arkadaşlık uygulamaları benzer alaka alanlarına sahip ve sizinle aynı şekilde çıkmak isteyen biriyle bağlantı kurabilmenizdir. Bu, bir ilişki isteyen veya sadece konuşabilecekleri birini bulmaya gayret gösteren insanoğlu için periyodu daha basit hale getirir.

Flört uygulamaları, flört dünyasında bir temel haline geldi.

Askfy – Flört Etme ve Tanışma Apk Full

Piyasada birçok flört uygulaması var ve hepsinin kendi güçlü ve zayıf yönleri var. Bazıları diğerlerinden daha popüler olabilir, ancak hepsi ihtiyaçlara cevap vermeye çalışır.

Sizin için en iyi flört uygulaması, ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve yaşam karakterinize müsait olanıdır. Kullanımı kolay olmalı ve harika eşinizi bulmak için ihtiyacınız olan araçları size sağlamalıdır. Bu yüzden en iyi flört uygulamasını arıyorsanız sizin için buradayız!

Tanışma uygulaması arıyorsanız kullanıcılarının kaynaşması için elinden geleni yapan bu uygulamaya ne olursa olsun bir şans tanımalısınız!

Nasıl Kullanılır?
Flört uygulamamızın çalışma şekli, flört arayan kişileri birbiriyle eşleştirmektir. Bu, uygulamaya gönderilen vaziyet verileri, profiller ve diğer bilgiler kullanılarak yapılır.

Konum bilginize gore çevrenizdeki kişilerle eşleşebilir ve derhal buluşabilirsiniz!

Profilinizdeki yaş, cinsiyet, okul şeklinde bilgilere dayalı olarak sizinle tam olarak eşleşebilecek birisini ayırt edebilir ve bulabilirsiniz!

Birisiyle eşleşmek için o bireyin de sizi burun kıvırmamış olması gerektiğini ihmal etmeyin! İki kişi de birbirini beğendiği vakit eşleşmiş olur ve birbirlerine mesaj atabilirler.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları