Asphalt 9 Legends Yeni Apk 2022*

4.4/5 Oylar: 2,402,488

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com gameloft android ANMP GloftA9HM

Asphalt 9 Legends Yeni Apk 2022*

Asphalt 9: Legendsta bir sürü uluslararası markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors şeklinde üst düzey üreticilerin elinden çıkmış meşhur arabaların direksiyonuna geç. Tek ve oldukca oyunculu modlarda, gerçek yaşamdan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborneun yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!

Üst düzey hiper arabalar
Üst derslik markalardan yüksek süratli motorlu araçlar hazır, 70den fazlası toplaman için seni bekliyor. Dünyanın en meşhur marka ve üreticilerinin imzasını taşıyan bu arabaların tamamı itinayla seçildi, üstelik her biri kişiselleştirilebilir estetik özelliklere haiz. Dünyanın dört bir yanında yarışacağın arabanı seçtikten sonra kaporta boyasını, jantlarını ve tekerleklerini kişiselleştirebilir veya üzerine farklı gövde parçaları monte edebilirsin.

Otomatik ve manuel yarış kontrolleri
Becerilerinin seviyesini yükselt ve manuel kontrolün sağladığı şaşmaz isabetlilikle sokaklarda bir profesyonel benzer biçimde yarış. Seyir modunu tercih ediyorsan arabanın direksiyonuna yön veren sürüş test sistemi TouchDrive™ tam senlik, tek yapman gereken kararları almak ve zamanlamayı ayarlamak. Bu hususiyet sayesinde ortama, müzik ve ses efektlerine odaklanabilirsin.

Etkinlik ve Kariyer Modu
60tan fazla sezon ve 900den fazla faaliyet barındıran Kariyer Modunda reel bir sokak yarışı macerasına atıl. Asphalt 9un Etkinlikler kısmında deneyimleyebileceğin yeni meydan okumalar her vakit mevcut, ödüller de cabası.
Asphalttaki diğer oyunculara karşı yarışmak için sınırlı süreli etkinliklerde oynayabilir veya sürükleyici hikayelerde ilerleyebilirsin.

Yarış heyecanı
Gerçekçi yarış heyecanı ile Asphalt 9da arcade oyun tarzının en saf halini deneyimle. Yansıma/parçacık efektleri, HDR işleme, realistik ses efektleri ve meşhur müzik sanatçılarından eserler içeren şarkı listesi sayesinde kendini yarışa kaptırman garanti.

Çok oyunculu mod ve yarış kulübü
Çevrimiçi fazlaca oyunculu modu arabanı gerçek sokak yarışı aksiyonunda kontrol edecek.
Dünyanın farklı yerlerinden rakip oyunculara –bununla beraber istersen aynı anda 7sine– karşı kıran kırana bir yarış menfaat. Sürüş, drift, akrobasiler ile Kulübüne fazladan puanlar kazandır.

Asphalt 9: Legends Apk Full

Farklı mekanlarda birlikte oynayın ve yarışın, çok oyunculu Kulüp önder panosunda zirveye tırmanıp ödüllerin kilidini açın.
_____________________________________________

Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.Co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.Co/central

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.Co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.Co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.Co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.Co/GL_SNS_YT
Forum: http://gmlft.Co/A9_Forums

Gizlilik Politikası: https://www.Gameloft.Com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.Gameloft.Com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.Gameloft.Com/tr/eula

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları