Bacak Açma Egzersizleri Hileli Full Apk indir 2022

1.0.27

APK indir
4.7/5 Oylar: 274,257
Boyut
15M
Sürüm
1.0.27
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp splits splitstraining dothesplits splitsin30days

Bacak Açma Egzersizleri Hileli Full Apk indir 2022

Bacak Açma Antrenmanı, başlangıç seviyesinde olsanız bile, adım adım tam bacak açmak için tüm seviyelere göre tasarlanmıştır. Durgun ve dinamik bacak açma hareketlerinin karışımı, müessir şekilde esnekliği geliştirmenize ve düşündüğünüzden daha hızlı olarak sonuçlar almanıza destek verir.

30 günde bacak açma için üretken esneme hareketleri, erkekler ve bayanlar, yetişkinler ve çocuklar için uygundur. Bacak açma hareketlerinizi kendi tercihlerinize dayalı olarak özelleştirebilirsiniz, ekipmana gerek kalmamıştır.

İster dans, bale ve jimnastik, ister dövüş sanatı için tam bacak açma hareketi yapmak istiyor olun, bu antrenman hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Neden bacak açma?
Bacak açma hareketinin sakatlıkları önlediği, kas enerjisini güçlendirdiği, kas katılığını giderdiği ve daha iyi bir dolaşıma sahip olmanızı sağladığı kanıtlanmıştır.

Esnekliğinizi ve dengenizi geliştirin
Esneklik ve balans, egzersiz esnasında sakatlanma riskini azaltmada kilit önemdedir. Bacak açma hareketi, tüm alt vücut kaslarınızı esneterek kinetik aralığınızı genişletir.

Kalça bükücü kaslarınızı gevşetin
Gün boyu masa başlangıcında oturma sebebiyle pek oldukca şahıs son aşama katı kalça bükücü kaslara haizdir. Bu, özellikle de belinizde ağrıya neden olabilir.

Bacak Açma Egzersizleri Apk Full indir

Bacaklarınızı derinden esnetin
Bacak açma hareketi yaparken bacaklarınız bütün bu vakit boyunca esneyecektir. Özellikle koşu veya bisiklet sürme şeklinde aktiviteler yapıyorsanız, doktorlar egzersiz rutininizin bir parçası olarak bacak açma hareketi önerecektir.

Dolaşımınızı hızlandırın
Bacak açma hareketi, kaslarınızı uzatır ve kaslarınıza kan akışını artırarak dolaşımınızı daha iyi hâle getirir.

Lütfen bacak açma hareketi yapmadan önce kaslarınızı ısıtın. Bacak açma hareketi zamana ihtiyaç duyar; kaslarınız esnemek, iyileşmek ve yeni taleplere ayak uydurmak için zamana gereksinim duyar. Sabırlı olun ve programınıza bağlı kalın, fazlaca geçmeden ilerlemeyi görmüş olacaksınız.

Özellikler
– Tüm seviyeler için bacak açma hareketi; başlangıç seviyesindekiler, erkekler, hanımefendiler, çocuklar için bacak açma hareketleri
– Tüm seviyeler için bacak açmanın iyi mi yapılacağını gösteren yönergeler
– Hızlı biçimde sonuçlara ulaşmaya yardım eden müessir formül
– 30 gün içinde bacak açma
– Kendi antrenman planınızı özelleştirin
– Takip etmesi kolay direktif, animasyon ve görüntülü klavuz
– İlerlemenizi otomatik biçimde kaydedin
– Bacak açma için esnetme hareketleri, süper esnek olmak için ihtiyacınız olan bütün kasları hedefler

Bacak açma egzersizleri
Bu uygulama bacak açma egzersizleri sağlar. Bacak açma egzersizleri ile, yeni başlamış olsanız bile, bölmeyi iyi mi yapacağınızı öğreneceksiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları