Big Farm – Çiftlik Oyunları ücretsiz Apk indir 2022

1.8.7

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 171,149
Sürüm
1.8.7
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
103M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com ids little farm time fun

Big Farm – Çiftlik Oyunları ücretsiz Apk indir 2022

Big Farm – Çiftlik Oyunları

Bu oyun, bütün gün çevrimdışı oynayabileceğiniz olağanüstü bir çiftlik oyunudur. Hayalinizdeki ziraat arazileri dünyasına kaçabilirsiniz! Çiftçilik becerilerinizi geliştirin ve çevrimdışı oyunlarda çiftçilik yapın. Şehirden uzaklaşın ve hayvanları alın.

Yemyeşil kasaba çiftliğini inşa et! Big Farmer: Farm Offline Games ile mısır, pamuk yada buğday şeklinde mahsulleri yetiştirebilir ve hasat edebilirsiniz. Bu çiftçilik oyunları sizin için yaratıldı!

Çiftçi hayatı: Aile çiftliği oyunlarında kendi tarım arazinizi süsleyin. Bu çiftlik macerasındayken kümes hayvanları ve çiftlik hayvanları yetiştirin. Ürünlerinizi teslimat kamyonu ile satın, siparişleri yerine getirin ve çevrimdışı olarak bu çiftçilik oyunlarında arazinizi genişletin. Çiftçilik simülatöründe ziraatçi iş dünyasının lideri olun. Büyük bir çiftçi olmak için gece gündüz çok çalışmak zorundasınız.

Çiftçilik oyunu çevrimdışı! Saman çiftliğinizi kurun ve daha fazla dekorasyon ilave ederek hayalinizdeki çiftlik arazisini hasat edin. Küçük büyük çiftliğiniz, köylüler için rüya şeklinde bir ziraat arazisidir. Sen çiftlik kralısın. Bir çiftlik hasadı yapmak ve tüm hayvanlarınızı tutmak, bir çiftlik kralında yapılması rahat bir iş değildir. Bir kırsal çiftliğe düşkünseniz, o zaman Big Farmer: Farm Offline Games, çiftlik oluşturucu ziraat arazinizi hasat etmek için haiz olduğunuz bir seçimdir. Çiftlik alanınızı yönetin ve çiftlik oyunlarında hayvanları çevrimdışı besleyin. Bu, büyük bir çiftliğe sahip olacağınız ve ziraat arazilerinizi ve hayvanlarınızı artırmaya devam edebileceğiniz harika bir oyun.

Big Farm – Çiftlik Oyunları Apk download

Yetiştirin, hasat edin ve hayvanlarınızı besleyen köy çiftçilerinin gerçek kralı olun. Sadece mahsul yetiştirmeyeceksiniz, en iyi ziraatçi olarak göreviniz hayvanları saman beslemek ve çevrimdışı oyunların köy oyunu çiftlik simülatöründe çiftliğinizi dekore etmektir.

Bir sürü mahsul ve hayvanla dolu en son çiftçilik simülatörü çevrimdışı oyunlarında büyük çiftliği yönetmenin tarihi geldi. Bu oyunlarla macerayı yaşayacaksınız.

Bir mahsul kralı olun ve köy çiftçiliği oyunları oynayarak ziraatçi becerilerinizi gösterin. Hayvanların ahırını yönetin ve daha fazla süt, et veya yumurta üretmeleri için samanla besleyin.

Büyük minik ziraatçi: Çevrimdışı çiftçilik oyunlarında en sevdiğiniz hayvanı besleyerek kent çiftliğinizi yönetin. Mega çiftliğinizi büyütün! 3lü eşleştirme seviyelerini geçin, büyük çiftlik bahçenizdeki farklı alanları yenileyin ve süsleyin. Çiftliğini dekore et!

Oyunun özellikleri:

• Hayalinizdeki çiftlikleri oluşturmak için kullanacağınız binalar ve dekorasyonlar.
• Sevimli hayvanlar, taze mamüller ekin ve mandıra çiftliklerini yönetin.
• Ayrıntılı karakter animasyonları ile yüksek çözünürlüklü grafikler.
• Çevrimdışı çiftçilik oyunu – Lezzetli yemek pişirme çiftliği simülatörü
• Daha fazla hasat edin ve daha fazlasının kilidini açacaksınız.

SORUMLULUK REDDİ:

Lütfen Big Farmer: Farm Offline Gamesin bir çevrimdışı mod oyunu olduğunu unutmayın. Oyun verilerinin silinmesi, mobil cihazların sıfırlanması ve cihazın değiştirilmesi durumunda oyun durumu ve verileri kaybolur.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları