Big Farm Mobile Harvest hileli Apk 2022

9.13.25677

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 413,705
Sürüm
9.13.25677
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
91M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com goodgamestudios bigfarmmobileharvest

Big Farm Mobile Harvest hileli Apk 2022

Big Farm: Mobile Harvest, çevrimiçi olarak arkadaşlarınla, ailenle ve dünyadaki diğer çiftçilerle birlikte oynayabileceğin parasız bir çiftlik simülasyonu oyunudur. Kendi topluluğunu oluştur ve hayallerindeki çiftliği hazırlarken eğlen.

Arkadaşlarla çiftçilik: Big Farm: Mobile Harvest, arkadaşlarına katılıp kendi güzel çiftlik köyünü oluşturmanı elde eden parasız bir çevrimiçi çiftlik simülasyon oyunudur.

Çiftlik simülasyonu deneyimi: Çiftliğini kur, favori meyvelerini ve sebzelerini ek, büyüt ve hasat et.

Çiftlikteki tüm işlerin sonlandı mi? Hayvan dostlarınla ilgilenmenin vakti geldi: İyi çiftçiler dört ayaklı arkadaşlarını sevinçli etmeyi hatırlar. İneklerle, keçilerle, tavuklarla, atlarla, domuzlarla ve daha birçok sempatik hayvanla ilgilenerek eğlen.

Çiftçilik yap, hasat et ve ticaret yap Fazladan mısır hasat ettin ama biraz çileğe mi ihtiyacın var? Çiftlik köyünün gelişmesini sağlamak için pazarda ticaret yapabilirsin.

‍‍Bir çiftlik simülasyon oyunundan çok daha fazlası, bu bir topluluk: Dünyanın dört bir yanından çiftçilerle tanış, sohbet et, tartış ve onlarla birlikte ortak görevler yap.

En iyi çiftliği kur: Sadece tohumlarla başlayacaksın ve bütün çiftçilik becerilerini kullanarak ekinlerini pazarda satılmaya hazır hale getireceksin.

Çiftçilik yaparak ilerle: Çiftliğinde saman yetiştir. Çiftlik köyünde doğal yiyecekler ve taptaze ürünler hasat et.

Hayallerindeki çiftliği kur: Hayallerindeki çiftliği kurmak için eski moda binalar, rüzgar değirmenleri ve dekorasyonlar ekle.

Big Farm: Mobile Harvest Apk Full download

Çiftlik köyünü yönet: Her ekim döngüsünden sonra ekinlerini dağıt, tohumları ek, bitkilerini sula, hayvanlarını besle, çiftlik pazar yerinde kârlı anlaşmalar yap ve ödülleri topla.

️ Çiftlik maceraları: Çiftliğini geliştirecek noksan öğeleri bulmak için etkinliklere ve çiftlik görevlerine katıl.

Çiftliğinde rahatla: Şehrin koşuşturmasından ve kargaşasından kaçıp kendi çiftliğinde yaşamın tadını çıkar! Biraz mola verip güneşin ve rahatlamanın tadını menfaat.

Ailenle çiftçilik: Aileni davet et ve onlarla birlikte kırsal bölgelerde hep birlikte rahat bir şekilde çiftçilik yapın.

Diğer çiftçilerin deneyimlerinden faydalan: Big Farm topluluğuna katıl ve dünyanın dört bir yanından başka çiftçilerle tanış. Çiftlik köyünün gelişmesi için onların çiftçilik yöntemlerini öğren.

Big Farm: Mobile Harvest oyununu oynamak tamamen ücretsizdir ve isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Cihaz ayarlarını kullanarak uygulama içi satın alım hususi durumunu kapatabilirsin. Bu oyun için web bağlantısı gereklidir. Gizlilik Politikası, Şartlar ve Koşullar, Şirket Bilgileri: https://www.Goodgamestudios.Com/terms_tr/

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları