Binance BTC ve 600 krip Hileli Full Apk indir 2022

Güncellendi
20 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com binance dev

Binance BTC ve 600 krip Hileli Full Apk indir 2022

En Son Binance Uygulama Güncellemeleri:
– Yepyeni tek durak satın alma dönüştürme hizmeti
– Başarısız emirler için itiraz girişi ve geri ödeme durumu ilave edin
– Vadeli İşlemler K-hattı sayfasında İşaret Fiyatı/Endeks Fiyatı değişiklik yapma desteği
– Lite ile Kazanın, BNB Kasası ve tasarrufları içerir
– Binance Hediye Kartı yayında
– P2P satış emri ödeme sayfası güncellemesini seçin
=========================================

Dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilen, muamele hacmine göre dünyanın 1 numaralı kripto para borsasına hoş geldiniz.

Bugün başlayın ve kripto dünyasındaki en düşük ücretlerle Bitcoin, Ethereum, Link, Tezos, Cardano, Binance Coin ve daha fazlasını satın alın.

İster ilk kez Bitcoin satın alıyor, ister etken olarak trade yapıyor olun, her insanın başlamasını kolaylaştırıyoruz. Sevdiğiniz tüm özelliklere tek bir basit ve kullanması rahat uygulamada erişin:

BITCOIN VE DİĞER KRİPTO PARALARI AL VE SAT

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin ve daha fazlasını satın alın. Anında kripto satın almak ve satmak için bir banka veya kredi kartı eklemeniz yeterlidir.

GENİŞ VARLIK YELPAZESİ

Bitcoin, Ethereum, Link, Tezos, Cardano ve Binance Coin dahil olmak suretiyle 150den fazla desteklenen kripto para birimi arasından seçim yapın.

GÜVENLİK

Fonlarınızı korumak laf mevzusu olduğunda güvenlik bizim için en yüksek önceliktir. Tüm Fonlar; Güvenli Varlık Fonumuz (SAFU Fonları) tarafınca korunmaktadır. Binance uygulaması ile kripto paranızı güvenli bir şekilde saklayın.

ANLIK FİYAT UYARILARI

Daha fazla satın alma fırsatı keşfedin. En son fiyatlar ve trendlerden haberdar olmak için tek bir dokunuşla fiyat ikazları ayarlayın.

Binance: BTC ve 600 krip Apk download

Tek bir uygulamada rahat veya gelişmiş trade özelliklerine erişin.

OTOMATİK PERİYODİK SATIN ALMA

Kripto satın almayı her zamankinden daha basit hale getiriyoruz. Bitcoin ve öteki kripto paraları düzenli olarak satın almak için tekrarlanan bir satın alma işlemi ayarlayın. Ne kadar ve ne sıklıkta satın almak istediğinizi seçersiniz ve Binance uygulamamız gerisini halleder!

ÖDEME İÇİN BİTCOİN KULLAN

Binance Carda kaydolduğunuzda dünya çapında 50 milyondan fazla satıcıya Bitcoin veya BNB ile ödeme yapın. Belirli mağazalarda bulunur.

ANINDA KRİPTO GÖNDERİN VE ALIN

Binance hesabı açtığınızda ailenize ve arkadaşlarınıza rahatlıkla kripto gönderebilirsiniz veya size kripto göndermelerini sağlayabilirsiniz. Üstelik QR kodu opsiyonu da bulunyor.

7/24 CANLI TÜRKÇE MÜŞTERİ DESTEĞİ

İster deneyimli kullanıcı olun, talep eder yeni başlayın, her vakit yardım etmek için hazırız. Alanında uzman yardımcı ekibimizle, Türkçe dilinde 7/24 canlı söyleşi yapabileceğiniz müşteri desteğine erişin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları