Bitay | Kolay Bitcoin Borsası apk indir 2022

Güncellendi
9 Kas 2020
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com app bitay

Bitay | Kolay Bitcoin Borsası apk indir 2022

Türkiye’nin Önde Gelen Kripto Para Borsası

Bitay size kripto paralarda alım – satım yapmanın en rahat ve en emin yolunu sunuyor.

KOLAY AL – SAT

Kripto para işlemlerinizi en kolay halde görebileceğiniz alım – satım ekranı ile grafiklerden kripto paraların hareketlerini takip edip, birkaç adımda arzu ettiğiniz kripto parayı alabilir veya pazarlayabilirsiniz.

GELİŞMİŞ AL – SAT

Gelişmiş grafikler üzerinden alım – satım emri verebilir, bekleyen emirlerinize nazaran alış veya satış fiyatlarınızı belirleyebilir, market, limit ve stop buyruk tiplerini kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KOLAY PARA YATIR – ÇEK

Bitay hesabınızdaki TL birikimlerinizi, sadece bir kaç adımda kolayca banka hesabınıza çekebilirsiniz. Para Yatırma işlemleriniz için de bankanızdan Bitay’ın kurumsal hesabına aktarma yapmanız ehil olacaktır.

OTOMATİK AL – SAT

Takip ettiğiniz kripto paranın fiyatı sizin belirlediğiniz bir fiyatın üzerine çıktığında otomatik olarak alım yahut sizin belirlediğiniz bir fiyatın altına düştüğünde otomatikman satım meydana getirecek şekilde emir oluşturabilirsiniz.

KOLAY ARAYÜZ

Kolay arayüz sayesinde kafa karışıklığı yaşamadan piyasa takibi, hesap hareketleri ve işlem bilgileri gibi en çok kullanılan özellikleri aynı başlık altında kolayca görebilirsiniz. Açık ve koyu mod seçeneği ile uygulamayı iyi mi kullanacağınızı seçebilirsiniz.

BİT (BİTAY İÇ TRANSFERİ)

Bitay İç Transfer ile telefon numarasına, e-posta adresine yada QR kod okutarak Bitay uygulaması içinde komisyonsuz olarak kripto para transferi gerçekleştirebilirsiniz

BİTAY AKADEMİ

Bitay’ın uzman eğitmenleri tarafınca düzenlenen ücretsiz sertifikalı eğitimlerde yatırımcılarla buluşup, kripto paraları, blockchain teknolojisini, portföy yönetim tekniklerini ayrıntılı bir şekilde öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Tüm parasız eğitimlerimize Bitay uygulamasından kolayca başvurabilirsiniz.

ÖDÜLLÜ PORTFÖY YÖNETİM YARIŞMASI

Kripto paralarla ilgileniyor ve muamele yaparak kendinizi geliştirmek istiyorsanız artık risk almadan da bu piyasayı öğrenme imkanına sahipsiniz. Bitay’ın her iki haftada bir düzenlediği ödüllü portföy yönetimi yarışması’na Bitay uygulamasından kolayca başvurabilir ve müsabaka ile kendi portföyünüzün takibini yapabilirsiniz.

Bitay | Kolay Bitcoin Borsası Apk download

..

ÖNCE GÜVENLİK

Hesabınızın güvenliği bizim birinci önceliğimiz. Bu nedenle kripto paralarınızın % 98 inden fazlası güvenli bir halde çevrimdışı olarak saklanmaktadır. Hesabınızı korumak için size sunduğumuz oldukca sayıda güvenlik adımlarını tatbik üzerinden etken hale getirerek, güvenliğinizi maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. En az iki faktör seviyesindeki güvenliğinizi dilerseniz 3 yada 4 unsur seviyesine çıkararak telefonunuzun kaybedilmesi yada çalınması niteliğinde hesabınıza ulaşımı engelleyebilirsiniz.

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ

Türkiyenin en gelişmiş ve en güvenli kripto para borsası olarak her adımda yanınızdayız. Herhangi bir mevzuda desteğe ihtiyacınız olursa bize info@bitay.Com adresinden ve 0850 466 66 00 davet merkezimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yardımcı bölümümüzden de talep oluşturarak bireysel alan kişi temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları