Bitexen – Bitcoin ve Altcoin hileli Apk 2022

Güncellendi
10 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com bitexen

Bitexen – Bitcoin ve Altcoin hileli Apk 2022

Türkiyenin kolay, güvenilir, süratli ve en geniş ürün yelpazesine sahip Bitcoin, Altcoin ve dijital varlık alım satım platformu Bitexen ile her an, her yerde kripto para alın ve satın!

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Cardano, NEO, Stellar, Dogecoin, Link gibi popüler kripto paraları ve yüzden fazla Altcoini güvenle satın alın.

Bitexenin müşterilerine sunduğu BTXN Coini hesabınızda tutarak her hafta komisyon iadesi alın ve oldukca düşük komisyonlarla işlem yapma fırsatını yakalayın.

BITCOIN VE ALTCOIN AL SAT

İster Türk Lirası (TRY) ile, ister Tether (USDT) ile Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi kripto paraları almak ve satmak için Bitexende hesap açın. Piyasa, limit yada stop buyruk tiplerinde işlem yapın.

DEFI, NFT VE SPOR COINLERİ

DeFi, NFT ve spor kulüpleri benzer biçimde değişik alanlarda dünyada büyük ilgi kabul eden ve bu alanda faaliyet gösteren kripto paraları kolayca portföyünüze ilave edin.

ANLIK FİYAT TAKİBİ

BTC, LTC, NEO, ETH, XRP, XML, ADA, LINK VE yüzden fazla kripto para ve dijital varlığın fiyatlarını anlık olarak izleyin. Dilerseniz, uygulamaya giriş yapmadan Hızlı Al-Sat ekranından işlem yapabileceğiniz tüm muamele çiftlerini görün ve filtreleme yapın.

100ÜN ÜZERİNDE ALTCOINDE HIZLI AL-SAT

Hızlı Al-Sat özelliği ile yüzün üzerine kripto parayı 5000den fazla işlem çiftinde hızlıca alın ve satın.

Bitexen – Bitcoin ve Altcoin Apk download

Com iOS ve Android uygulamaları, dünyanın ünlü siber güvenlik şirketi testlerinden başarıyla geçti.

HIZLI PARA TRANSFERİ

Bitexenin Türk Bankalarıyla entegre sistemi sayesinde para yatırmak ve çekmek fazlaca rahat. Havale ve EFT ile yaptığınız para transferleri en süratli şekilde hesabınızda!

0 YERLİ YAZILIM

Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen, Türkiye’de kurulu ve İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesinde etkinlik yayınlayan Bitexen Teknoloji A.Şde çalışan Türk Mühendisler tarafından geliştirildi.

EN GÜNCEL HABERLER

Bitexen Araştırma kadrosunun hazırladığı inceleme makaleleri, çözümleme ve haberlerle Bitcoin ve öteki kripto paralardaki fiyat hareketlerini etkileyen en önemli gelişimleri takip edin, güncel kalın.

MÜŞTERİ DESTEĞİ

Bitexen Destek ekibi, tüm hesap açma ve kripto para işlemlerinizde yanınızda. Yardıma ihtiyacınız olan her durumda, alanında uzman yardımcı ekibimizden 7/24 destek alın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları