Blitz Brigade – çevrimiçi FPS Hileli Full Apk indir 2022

Güncellendi
11 Oca 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com gameloft android ANMP GloftINHM

Blitz Brigade – çevrimiçi FPS Hileli Full Apk indir 2022

Online oyun Blitz Brigade, alternatif bir tarih sunuyor: Dünya liderleri şaşılacak derecede mantıklılar ve hem müttefikler hem de düşmanlar, sıra dışı halde dünya savaşının her ordu için ölüm demek olduğunun bilincinde. O yüzden iki taraf da iyi nişan alıp hedef sektirmeyen ne kadar asker varsa derleyip silah, bomba, tank ve bom diye patlayan aletlerle inanılmaz takım arenalarında birbirleriyle savaşmanın daha düzenli (ve eğlenceli) olacağına karar verdi.

12ye kadar oyuncu, cenk oyunlarında maksimum eğlence için aynı anda online olarak savaşabiliyor.
Yeni meydan okumalar, sezonluk yarışmalar, hususi temalı silahlar ve kostümler şeklinde tonlarca keyifli yeni içerik için sınırlı süreli etkinliklere katıl.
Bir manga oluşturarak veya mevcud bir mangaya katılarak küresel rakiplerini MMO ekip oyunlarında alt edip şan ve ödül kazanmak için dövüş.
Sesli Sohbet sayesinde FPS stratejini belirleyip savaşın en kızgın anında müttefiklerinle haberleş.

7 Sınıf: Çok yönlü Asker, ağır güç Nişancı, destek elemanı Sıhhiyeci, hedef sektirmeyen Keskin Nişancı, kurnaz Gizli Birim, ürkünç Yıkıcı ve taktik ustası Mühendisle meydanı alt üst et.

Savaşı kazanmak için her oyun sınıfının özel becerilerini kişiselleştirip onlarda uzmanlaşarak ekip oyunlarında başarı göster ve rakibinin planını engelle.
Her sınıfa savaşın yönünü değiştirebilecek özellikler donanma imkanı veren ultra becerileri aç. Duvarların ardını görebilen bir keskin nişancı yada hiç ayrım edilmeyen Sinsi ünite bulunduğunu düşün.

Farklı oyun modları:

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları