Blitz Kahramanların Yükselişi ücretsiz Apk indir 2022

1.6.0

APK indir
4.2/5 Oylar: 20,193
Boyut
149M
Sürüm
1.6.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com whaleapp blitz rise heroes idle rpg battle

Blitz Kahramanların Yükselişi ücretsiz Apk indir 2022

Cesur kahramanlarla dolu yeni bir mobil arena geldi! BLITZ: Rise of Heroesda bir fantastik rol yapma oyununa dal! Efsanevi savaşçını çağır, zafer için savaş ve zafere giden yolda yargı sür!

Özellikler:

● İttifaklara, özelliklere ve sınıflara nazaran kahramanlar seç
● Savaşçılarını muhtelif şekillerde yükselt
● Güçlerini çoğaltmak için silahların seviyesini yükselt
● Çağırıcı kadrosunu eğit
● Manuel ya da otomatik 6v6 savaşlarında mücadele et
● Çevrimdışıyken bile kaynaklar biriktir
● Günlük ücretsiz ödüller al
● Her biri zorlu düşmanlara haiz yerleri keşfet
● Her yerde ve her zaman oynayabileceğin otomatik cenk oyunu.

Kahraman ol!

Yüzlerce saatlik hikâyelere dal. Nefes kesici manzaralar eşliğinde heyecan verici özel efektleri, mükemmel ses efektleri, ödüllendirici hasar puanları ile yüksek tempolu savaşın keyfini çıkar. Deneyim kazan, yeni beceriler edin ve Asteria dünyasını fethet. BLITZ: Rise of Heroes, ayrıca boştayken oynayabildiğin bir otomatik harp modu sunan fantastik bir rol yapma oyunudur. Çevrimdışı olsan bile kahramanların senin yerine savaşmaya devam edecek!

Patronlara meydan oku!

Bu 6v6 savaşlarda kadrosunu kur ve stratejinin cenk alanında kendini gösterişini izle. Ne kadar ilerlersen savaşlar da o denli zorlaşır ve ödüller de o kadar kıymet kazanır. Oyunumuzdaki her rol yapma savaşı, coşku verici, boştayken oynanan bir düellodur! Daha fazla ganimet, güçlü teçhizatlar ve zafer elde etmek için onlarca kötü patronu alt et! Ganimetler kazanmak için zafer kazanan dizilişlerini mevzilendir ve gerçek bir BLITZ: Rise of Heroes efsanesine dönüş!

Savaşçılarını geliştir!

Karakterlerini sıfırdan oluştur! Acemi askerleri eğiterek onlara seviye kazandır, en iyi silahları kullan ve mükemmel teçhizatlar elde et. Savaşçıları sat yahut savaşçı satın al; hatta Cennet Demirhanesindeki kopya kahramanları kaldır! Zaferler karşılığında bir armağan olarak savaşçılar al yahut onları daha güçlü cenk lortlarıyla takas et. Bu boşta Blitz arenasında karanlığın güçleriyle savaşmak için kabiliyetli fatihlerini ortaya koy! Kusursuz oyun taktikleri geliştir! Güçlü şövalyelerin savaşı kimin en kuvvetli olduğunu ortaya çıkarsın!

Silahları yükselt!

Günlük bonuslardan veya kraliyet savaşlarından sonra armağan olarak parasız silahlar al.

Blitz: Kahramanların Yükselişi Apk indir

Savaşçılarını en iyi teçhizatla donat ve bir kılıç işçiliği ustası ol!

Yenilmez ekipler oluştur!

Strateji, bu oyunda zaferin anahtarıdır! Ordularına destek olmak için efsanevi kahramanların kilidini açarak onları durmaksızın yükselt. Ekiplerin, her biri eşsiz özellikleri olan farklı fraksiyonlardan 6 karaktere haiz olabilir. Her savaşçının, verilen hasara bağlı olarak zamanla biriken nadir bir süper saldırısı vardır. Diğer ittifaklarla entrika çevirerek rakiplerini alt etmek için her turda eşsiz sinerjiler oluştur!

Maceranın tadını menfaat!

Harikalar ve cesaretle dolu destansı bir yolculuğa adım at. Asterianın esrarengiz dünyasını keşfet ve yeni zorluklara ve keşfedilecek efsanelere sahip farklı yerlerde seyahat et. Daha da fazla hazine bulmak için karanlık zindanlarda lanetli canavarlarla ve yüce patronlarla savaş!

Günlük ödüller al!

Muhteşem ödüller almak için oyuna her gün giriş yap. Yeni yükseltmeler satın almak için altın al; yeni savaşçılar çağırmak için parşömenler ve kahraman ruhları bul, özelliklerini artırmak için kahraman tecrübesi kazan.
Sıralamanı yükseltmek ve nihai ödülü kazanmak için stratejiler uygula!

Savaşa katıl!

Sıra tabanlı savaşlar ve rol yapma oyunu unsurlarıyla BLITZ: Rise of Heroesun fantastik dünyasına dal! Boştayken otomatik oynama sisteminin rahatlığının tadını çıkar. Heyecan verici bir hikâyeyi keşfet, yenilmez kahramanların hepsini topla, kuvvetli patronlarla savaş ve diyarın reel efsanesi ol!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları