Braindom Zeka Oyunu, IQ Testi Yeni Apk 2022*

1.6.9

APK indir
4.4/5 Oylar: 602,191
Boyut
170M
Sürüm
1.6.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com braindom

Braindom Zeka Oyunu, IQ Testi Yeni Apk 2022*

Şaşırtıcı eğlenceli ve bağımlılık yapan zihin, zekâ, beyin, akıl ve IQ oyunu.

Braindom: en popüler zihin oyunlarının ve gündelik oyunların oldukça daha ötesinde bağımlılık icra eden bir oyun.Aynı zamanda beyin oyunlarını, trivia oyunlarını, bulmaca oyunlarını, kelime oyunlarını, zeka oyunlarını geride bırakacak tuzaklı ve şaşırtmalı testler içeren bir beyin jimnastiği. Tüm bölümleri geçtiğizide dikkatinizin geliştiğini hissedeceksiniz.

Eğer bulmaca, bilmece, kelime oyunları, trivia oyunları, malumat yarışması oyunları, zeka oyunları, beyin testi oyunları hayranıysanız veya beyninizi yıkayıp kafanızı boşaltmak istiyorsanız, o zaman bu eğlenceli ve bağımlılık meydana getiren zeka oyununu hemen indirin! Bain wash time!

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları IQ’ nuzu arttırmak için yeni eğlenceli ve parasız bir beyin jimnastiği! Braindom çeşitli zekâ testleri, zor bulmacalar, hileli akıl oyunları, tuzaklı bilmeceler içermesinin yanında beyninizin farklı düşünebilmesini elde eden etkileyici bir beyin geliştirici oyundur.Dahası quiz game tipindeki sorularla arkadaşlarınızla aranızdaki IQ farkını ölçün.

Braindom: Beyin Zekâ Zihin Testi- Akıl Oyunları zor ve hem de dikkatinizi ölçen hileli bir beyin testidir.IQnuzla caka yapmanın tam tarihi. Farklı tipteki zor zeka soruları ile bağımlılık yaratan büyüleyici bir oyun.

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları sıradan kelime oyunları, bilmece oyunları, sayı oyunları, IQ oyunları şeklinde değildir.

Braindomun harika özellikleri;

· Farklı ve sıradışı zeka oyunları!
· Yaratıcılığınızı arttırın!
· Sıradışı çözümler!
· Quiz game.
· Aptallık testi soruları!
· Kutulardaki farkları bulun!
· Dikkat, kibrit çöplerini dikkatli kullanın!
· Zorlukları aşmak için gerçek yaşam mantığı uygulayın.
· Farklı oyun teknikleri deneyin, daha büyük düşünün!
· Bilginizi, hayal gücünüzü ve mantık becerilerinizi kontrol edin.
· Detaylara odaklanın ve beyin gücünüzü artırın!
· Bir kısımda zorlandınız mı ipuçları sizleri bekliyor.
· Şaşırtmalı bilmecelere çözümler bulun!
· Zor ve Zihin Engelliler Zeka Oyunları: Kandırılırsınız!
· Beyin için mükemmel bir egzersiz.
.

Braindom: Zeka Oyunu, IQ Testi Apk Full

· Her Yaş için Eğlence
· Vakit öldürmek için bire bir.
. Kelime oyunları, renk oyunları ve trivia beyin testi

Harika bir beyin ve aptallık testi! Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları zor, beyin yakan bağımlılık meydana getiren ve büyüleyici bir oyun. Farklı bilmeceler, bulmacalar zihninizi zorlar ve zihinsel kapasitenizi kontrol eder.Arkadaşlarınızla aptallık testi çözüp zeka seviyeleriniz mi karşılaştırmak istiyorsunuz?Doğru adrestesiniz.Aptallık testini çözüp IQ gücünüzü arkadaşlarınıza gösterin.

Her suali ve beyin testini çözmek için alışılmışın dışındaki mantık sizi şaşırtacak.Akıllı,akıllı ve teferruat odaklıysanız, seviyeleri teker teker zorlanmadan geçerek keyifli ve süratli zaman geçireceksiniz. Tabii ki, ön koşul akıllıca düşünmek ve zor bulmacaları çözmek!.Oyun nihayetinde beyninizin büyüdüğünü hissedeceksiniz.

Braindom beyin testi oyunu sade ama beyin yakan bir halde tasarlanmıştır, parasızdır ve şaşırtıcı özellikler içerir, her kontrol zor fakat imkansız değil, kesinlikle sevecek ve arkadaşlarınızla ve ailenizle oynayacaksınız.

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları, beyninizi zorlayan, zor zihin soruları, beyin bulmacaları, beyin testleri ve tuzaklı bilmeceler ile sizi zorlar.

Braindom mantıksal düşünme kabiliyetinizi, zihninizi, belleğinizi geliştirir .
Bağımlısı olacağınız bu yaratıcı ve eğlenceli ücretsiz zor zihin oyunu testleri ile arkadaşlarınızla eğlenmek istiyorsanız Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları uygulamayı derhal indirin.

Hazırlanın! Şimdi oynayın, siz eğlenin ve beyniniz de güçlensin !
Bu bilmece oyununu çöz ve bilmece ustası yada başka bir deyişle the riddle master ol !
Beyin jimnastiği için bu rahat oyunu oyna, no brain wash !
Trivia dolu bu bulmaca oyununun tadını çıkar, trivia royale in kralı ol !

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları