Call of Guns:Multiplayer FPS Hileli full Apk 2022

Güncellendi
7 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp go shooting games

Call of Guns:Multiplayer FPS Hileli full Apk 2022

Yeni PvP FPS aksiyon oyunlar doyamıyor musunuz? Ücretsiz çevrimiçi atış oyunu mı arıyorsunuz?

Şanslısın! Call of Guns (shooting games online), çarpıcı görsel efektler ve görkemli oynanış ile sezgisel, süratli tempolu oldukca oyunculu bir FPSdir. Atış oyunlarından ilham alan çevrimiçi FPS savaşı! Çok muhtelif oyun modları, oyun modu, karakterler ve beceri geliştirmeleri ve çeşitli konumlar ve taktikler, CoGyi sevdiğiniz bir oyun keskin nişancı yapmak için bir araya geliyor.

Diğer oyunculara hasım karşı savaşın ve dünyanın savaşçısı olun. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak heyecan verici aksiyon PvP savaşlarına katılacaksınız!

MUHTEŞEM SİLAHLAR
Yükseltebileceğiniz, hususi modüller ve görünümler ekleyebileceğiniz ve 200den fazla değişik kombinasyon oluşturabileceğiniz çevrimiçi silah oyunları mobil için 20den fazla çağdaş tabanca türü. Savaşlarda muharebe tabancalar, havalı makineli tüfekler,swat pompalı tüfekler, tüfeği, awp tüfekleri, silahları, el bombaları ve öteki hususi operasyon silahlarını kullanabilirsiniz!

BENZERSİZ YÜKÜNÜZÜ ÖZELLEŞTİRİN
Çeşitli yetenek ve ekipmanları birleştirerek benzersiz ünlü karakterinizi grev için tanıtın. Her karakterin muayyen bir kişiliği ve yetenekleri vardır. Tüm benzersiz aktif becerileri ortaya çıkarın, ek pasif beceriler elde eden implantları kurun ve kahramanınızın harp alanında neler yapabileceğini izleyin.

GÖRSELLER
Call of Guns, çevrimiçi PvP FPS nişancı fanatikleri için bir oyundur. Zayıf telefonlar için bile harika optimizasyon. Bilgisayarlardaki kadar detaylı, heyecan verici 3D grafikler ve gerçekçi ses. Sezgisel, özelleştirilebilir kontroller. Bir nişancı ordu oyunu oynamak hiç bu kadar kolay ve basit olmamıştı! Hareket halindeyken basit eğlence için şimdi telefonunuzda nişancı atıcı oyununun heyecanını yaşayın.

POPÜLER SAVAŞ PVP MODLARI VE İKONİK ÇOK OYUNCULU HARITALAR
quot;Team Deathmatchquot; – ana hedefi raundun sonunda rakipten daha çok puan kazanmak olan iki 5v5 takım. Arkadaşlarınızla taarruz cenk alanına hükmedin;

quot;Deathmatchquot; — komutların olmadığı ve herkesin kendi başına olduğu PvP FPS fanatikleri için yeni bir havalı moddur.

Call of Guns:Multiplayer FPS Apk download

Oyuncular ekip PvP savaşlarında düşmanları birbirlerine karşı savaşırlar. Amaç, fazlaca oyunlarını nişancı oyunu hangi takımların en güçlü olduğunu göstermek için tüm noktaları yakalamak ve onları turun sonuna kadar tutmak.

MOBİL OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ
Bu yeni çevrimiçi birinci şahıs nişancı, ücretsiz PvP savaşları fikrinizi değiştirecek ve reel harika aksiyon harbe oyunlarının iyi mi bulunduğunu öğreneceksiniz! Oyun, arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak takım ve teke tek dövüş için çeşitli PvP modları sunar. Konumlarda, c sdeki benzer biçimde olaylar bulacaksınız! Savaşlara katılın, Battle Passınızı yükseltin ve çeşitli karakterlere, yeteneklere, silahlara ve ekipmanlara erişin, Battle Royale harp alanı ölüm kalım modunu açın. Savaşçılara karşı cesaretinizi kontrol etmek ister misiniz? Call of Gunsı derhal indirin!

DİLLER
İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, Portekizce, İspanyolca.

GEREKSİNİMLER
Oyun 2 GB RAM gerektirir.

NOT
Oyunu geliştirmek için deneyiminiz sırasında her türlü geri bildirimi memnuniyetle karşılıyoruz.

GÜNCELLEMELER İÇİN ABONE OLUN
https://www.Facebook.Com/call.Of.Guns.Game

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları