Canlı Futbol TV Canlı Skorlar Modlu Apk İndir 2022

6.0.1

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 26,770
Sürüm
6.0.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
43M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com livesoccertv

Canlı Futbol TV Canlı Skorlar Modlu Apk İndir 2022

Global futbol topluluğuna katılın ve bu oyuna vazgeçilmez Live Soccer TV uygulaması ile bağlanma şansını yakalayın. Bu tatbik dünyanın dört bir yanındaki tüm maçlar için resmi ve onaylanmış değişik canlı yayın listelemelerini sunar (TV, internet yayıı, radio, OTT ya da istek). Uygulama, 200den farklı ülkede 4000den değişik TV şirketinin futbol maç yayınları ve TV haklarını barındırır.

Live Soccer TV uygulaması, bir futbol websitesi olan LiveSoccerTv.Comun iOS ve Android uygulamasıdır. LiveSoccerTv., 2004 yılından beri etkinlik gösteren ve metodik olarak futbol canlı yayınları, canlı yayın hakları, canlı skorlar ve spor haberleri hakkında metodik araştırmalar meydana getiren bir şirkettir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, bu tatbik ile futbol ile alakalı tüm verilere, bilgilere arzu ettiğiniz vakit ulaşabilir ve favori takımlarınızı, liglerinizi ve turnuvalarınızı nasıl izleyeceğinize dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu tatbik ile birlikte bütün gerekli futbol bilgi ve verilerine ulaşabilirsiniz. Buna ayrıca favori takımlarınızın, liglerinizin ve turnuvalarınızın maçlarını izlemek sizin için dünyanı neresinde olursanız olun çok kolay olur. Live Soccer TV takvimini kullanarak da devamlı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Resmi ve yasal olan tüm canlı yiyen listelerine ek olarak bu tatbik yardımıyla maçlardaki son dakika gelişmeleri ve canlı skorları da takip edebilirsiniz. Takımların kadroları, maçta yaşananlar, canlı yazılı anlatım ve birçok istatistiğe de bu tatbik aracılığı ile ulaşmak mümkün. Haberler sekmesinde de son gelişmeler ve trend olan mevzuları takip edebilirsiniz.

Live Soccer TV, sizin canlı bir halde futbol izlemenizi sağlar. Bunu da TV, canlı yayınlar, OTT, radyo, istek üstüne, TV tekrarları ve diğer belirli şeyler ile yapar.

Canlı Futbol TV: Canlı Skorlar Apk download

Her bir futbol kanalı, yerel TV hakları ve öteki kaliteli kanal yayınları hakkındaki da temel bilgiler, bu platformda yer alır.

*Lütfen not alın: Live Soccer TV uygulaması, yasa dışı yayıncılığa sert bir şekilde karşıdır ve hiç bir yasa dışı yayıncının yayınlarını platformda barındırmaz. Aynı zamanda tekrar yasal olmayan maç indirme programlarını da bloke eder. Live Soccer TV üstünde yer alan bütün linkler, resmi yayıncılara ve TV ağlarına aittir. Aynı zamanda üçüncü parti yayıncılar da alt lisanslama ile yayın almışlarsa, bu da Live Soccer TVde yer alır.

Live Soccer TV uygulaması ile ulaşabileceğiniz içerik ve özellikler ise şu şekildedir:

– Birçok futbol ligi, turnuvası ve maçının yayınları için resmi TV, radyo, online ve talep üzerine olan gösterim tiplerini size sunar.
– En iyi turnuvalardaki maçlar için bölgenizde yasal canlı ses ve video içeriklerine ulaşma
– Fikstür listesi, skorlar, maç istatistikleri ve kadrolar
– Lig ve turnuvadaki son sıralamalar
– Takımların en fazla gol atan ve asist icra eden aktörleri sıralaması
– Maç başlangıcı bildirimleri ve hatırlatmaları
– Takviminize maç gösterim detayları ve olaylarını ekleme fırsatı
– Maç detaylarını arkadaşlarınız ile paylaşma
– Yerel canlı, yeniden ve diğer yayınları kanala, tarihe, takıma veya turnuvaya gore takip etme
– Canlı skor kontrolü. 12 saat, 1,2, 7 gün yahut her zaman skorları görüntülememe şansı
– Maç başlangıcı bildirimleri. Maçtan 5,15,30 dakika, 1, 3 veya 24 saat ilkin.
– Maçların İngilizce canlı yazılımı anlatımları
– Futbol maçları ön izlemesi, raporları, editöryal yorumları, günlük futbol haberleri ve trend konular
– Yerel futbol TV yayını hakları. Kanal ve turnuvaya nazaran sıralanır.
– Futbol ligleri ve turnuvalarını isteğinize göre dizayn etme.
– Spor yayınları ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler. Aralarında FIFA Dünya Kupası, UEFA Euro, UEFA Şampiyonlar Ligi amp; Avrupa Ligi, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Bundesliga, Serie A, Primeira Liga, MLS, Ligue 1, Copa Libertadores, Copa America, Africa Cup of Nations, Liga MX, FA Cup. Gibi dünyanın en büyük turnuvalarının olduğu yayınların detaylı bilgileri.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları