CapRoyale Hileli Full Apk indir 2022

1.0.3

APK indir
3.3/5 Oylar: 1,508
Boyut
166M
Sürüm
1.0.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com boaventures caproyale

CapRoyale Hileli Full Apk indir 2022

Ortak piyasada gerçek oyuncularla rekabet et! Piyasanın hakimi olmak için yeni mağazalar aç ve kendi fabrikalarını kur! Rakipleri sabote et, onlarla harp ve bu ticari savaşın galibi sen ol!

Hadi CapRoyale evrenine şimdi sen de katıl!

PİYASANIN HAKİMİ OLUN

En fazlaca talep edilen ürünleri keşfederek fiyat ve nitelik üstünden rakiplerinizle rekabet edin. İşleri daha da karmaşıklaştırmak dilerseniz sabotaj ekibinizi kullanarak rakiplerinizin ticaretini sekteye uğratabilirsiniz!

ŞİRKETİNİZİ BÜYÜTEREK ZİRVEYE ÇIKIN

Hedefleri tamamlayarak şirketinizi geliştirin, farklı sektörlerde yeni mağazalar ve fabrikalar kurarak ticaretinizi büyütün. Binalarınızın seviyesini yükselterek yeni kazanımlar elde edin ve rakiplerinizin önüne geçin.

CapRoyale Apk Full

Onlardan korunmak için savunmanızı geliştirin ve alanınızı stratejik olarak düzenleyin, karşı saldırı için ekibinizi kurun ve onlara kimin en güçlü olduğunu gösterin!

EKİBİNİZİ KURUN VE ZAFERE KOŞUN

Birbirinden değişik karakterler içerisinden kendi özel ekibinizi oluşturun ve rakiplerinizin alanını talan etmek için bütün gücünüzle saldırıya geçin! Kazandığınız her zaferde yeni ödüller kazanın, ekiplerinizi güçlendirin ve yeni ürünlere ulaşın!

ÇOK YAKINDA EKLENECEK ÖZELLİKLER

-Lonca Sistemi
-Rütbe Sistemi
-Sezonluk Görevler ve Kazanımlar
-Yeni Karakterler
-Yeni Ürünler

CapRoyale tamamen parasız bir oyundur; sadece birtakım oyun içi öğeler, reel para ile de satın alınabilir. Eğer oyun içi satın alım yapmak istemiyorsanız, aygıt ayarlarından tatbik içi satın alımları dönem dışı bırakabilirsiniz.

CapRoyale’de görüşmek üzere!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları