Car Parking 3D Şehirde Modifiye Araba Park Drift hileli Apk 2022

5.2

APK indir
4.4/5 Oylar: 54,608
Boyut
118M
Sürüm
5.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com nryaydn95 carparking3d

Car Parking 3D Şehirde Modifiye Araba Park Drift hileli Apk 2022

Car Parking 3D: Şehirde Modifiyeli Araba Park ve Drift güncelleme ile tamamen yenilendi. Yeni modifiye seçenekleri, yeni kent ve oyun modları eklendi. Şehirde park etme , drift , zamana karşı yarış ve birçok yeni vazife eklendi. Devasa şehirde park etme, yanlama ve diğer görevleri tamamla veya yeni serbest eğlence haritalarında modifiye şahin dünyaya gelen ve e46 aracını sür.
MODİFİYE SEÇENEKLERİ ve GARAJ: Performans ve nos yükseltmeleri ile aracının performansını arttır. Jant, boya, cam filmi, spoyler, tavan scoop ve egzoz seçenekleri ile arabana mükemmel görünüş kat. Süspansiyon yüksekliği ve tekerlerin kamberini ayarla. Arabanın plakasını değiştirebilir ve plakalığa kendi metnini yazabilirsin. Arabanın bagajına bass müzik sistemini yerleştirebilirsin. Park, sis, uzun ve kısa farlarını kontrol edebilir ve ledlerin rengini değiştirebilirsin. Arabanın TCS ABS ESP ve SH özelliklerini açıp kapatabilir, devir kesici vites değişiklik yapma gecikmesi ve debriyaj eşiğini kendine gore ayarlayabilirsin.
KARİYER MODLARI ve SERBEST MODLAR: Beş farklı modda yıldızları topla ve kazandığın ödüllerle arabanı özelleştir. Park etme, yanlama ve zamana karşı görevleri tamamla. Toplamda 430 seviye ile sürüş becerilerini geliştir. Yeni eklenen birçok serbest haritalarda arabanla gazlayabilir, drift yapabilir ve rampalardan atlayabilirsin.
ŞEHİRDE PARK ETME MODU: Yüksek ayrıntılı binaların ve köprülerin bulunmuş olduğu şehirde yeni otoparklarda modifiyeli arabanı park etme deneyimi yaşa. Kazandığın ödüllerle arabanı modifiye et. Yeni navigasyon özellikleri ile şehirde gideceğin yeri bulmak fazlaca kolay. Ayrıca içten sürüş kamerasına geçiş yapabilirsin.
DRIFT MODU: Modifiyeli arabanla yanlayarak drift puanı elde et. Bonus drift skoru ve skor çarpanlarından geçerek drift skorunu arttır. 3 kademe hedef puanlarına ulaşarak yıldızları kazan ve seviyeleri tamamla. Gerçekçi araba fiziğiyle şehirde modifiye arabanla yanlayarak lastik yak.
ZAMAN YARIŞI: Şehirde belirlenen noktaya zamanında ulaş. Hedefi bulmak için yola çizilen okları takip et. Ne kadar azca kaza yaparsan o kadar oldukça yıldız ve para kazanırsın. Finish bayrağına zamanında ulaş ve ödülü kazan.

Car Parking 3D Şehirde Modifiye Araba Park

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları