Charmy Müzik, Film, Kitap hileli Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp app charmy

Charmy Müzik, Film, Kitap hileli Apk 2022

Müziksiz bir gün dahi düşünemiyoruz sadece hep aynı şarkı listelerini dinlemekten sıkılmadın mı? En iyi ve en yeni müzik listelerini keşfet. İster Spotify hesabınla şarkı dinle, talep eder YouTube üstünden şarkı dinle. Fotoğrafını çek, sana moduna uygun bir şarkı önerelim. Beğenirsen senin için bir müzik sıralaması tecrübe edelim. Trend şarkıları Charmy ile dinle. En iyi Pop, Rock, Rap şarkılarını dinlemek için derhal indir! Müzik platformlarında arayıp bulamadığın her şey burada! Hemen indir ve üye ol, parasız şarkıların tadını menfaat! Müzikler hakkındaki düşüncelerini paylaş, insanlarla sohbet et.

İyi bir film ve kahve! İnsan daha ne talep eder? En iyi film listeleri burada! Film mi arıyorsun? Sevdiğin filmleri bilelim sana moduna uygun filmler önerelim. En iyi ve en yeni Film fragmanları için hemen indir. İzlediğin ve İzlemek istediğin filmleri işaretle, film listelerini takip et! Seninle aynı filmleri izleyen kişilerle tanış! En iyi yönetmen ve oyuncuların filmleri burada. Netflix, Apple, BluTv, Puhutv gibi platformların en yeni ve en iyi filmlerini takip et, trend filmleri gör. Filmler ile alakalı düşüncelerini paylaş, insanlarla sohbet et.

En iyi dizi listeleri burada! Yeni yabancı dizi mi arıyorsun? Sevdiğin dizileri bilelim sana moduna uygun yerli ve yabancı diziler önerelim. En iyi ve en yeni dizi fragmanları için hemen indir. İzlediğin ve İzleyeceğin dizileri işaretle, dizi listelerini takip et! Seninle aynı dizileri izleyen kişilerle tanış! En iyi yönetmen ve oyuncuların dizileri burada. Netflix, Apple, BluTv, Puhutv gibi platformların en yeni ve en iyi dizilerini takip et, trend dizileri gör. Filmler hakkında düşüncelerini paylaş, insanlarla söyleşi et.

Charmy: Müzik, Film, Kitap Apk indir

En sevdiğin kitap sonlandı ve yeni bir kitap mı arıyorsun? En iyi kitap listeleri burada. Kitaplar hakkındaki konuş, kitaplar hakkında düşüncelerini paylaş. Yeni bir kitap okuduysan onu insanlara öneri et. En popüler kitap listelerini takip et. Arkadaşlarının kitap listelerini takip et, kitapları okudum ve okuyacağım olarak işaretle. Yeni kitaplar keşfet ve onları arkadaşlarınla paylaş.

Charmy müzik dinlerken kitap, film ve diziler hakkındaki söyleşi edebileceğin görkemli bir toplumsal medya! Arkadaşlarını takip et ve yeni arkadaşlar edin. Seninle aynı müziği dinleyen insanlarla söyleşi et. Kimin hangi müziği dinlediğini gör.

Ekşi de en çok konuşulan filmler burada. Hemen yeni bir hesap aç ve sanat zevkini hep beraberce paylaş.

Charmy ile;
– En iyi Müzikleri bul ve onları talep eder Spotify hesabınla istersen de YouTube ile dinle.
– Sevdiğin Müzikleri işaretle
– İster Selfie çek, ister soruları çöz hemen moduna müsait müzikleri önerelim.
– Sevdiğin film ve dizilerin benzerlerini bul.
– Filmlerin ve dizilerin listelerini tut, izlediklerini ve izleyeceklerini ayır.
– En sevdiğin yazarları ve kitapları insanlarla paylaş
– Kitap listeleri oluştur, kitapları okudum ve okuyacağım olarak ayır
– Arkdaşlarını takip et, toplumsal medya’nın tadını menfaat
– Bedava Müzik dinle ve insanlarla sohbet et
– Moduna en uygun içerikler seninle
– Yabancı dizi ve yabancı filmler burada
– Kendi listelerini yap ve profilini oluştur
– Ücretsiz içeriklerin tadını çıkar

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları