City Mania Town Building Game hileli Apk 2022

1.9.2a

APK indir
3.9/5 Oylar: 256,927
Boyut
45M
Sürüm
1.9.2a
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com gameloft android ANMP GloftCMHM

City Mania Town Building Game hileli Apk 2022

Artık gelmiş geçmiş en müthiş şehre haiz olma şansın var! İnşa et, geliştir, stratejini planla – karar senin.
Bu kadarıyla da kalma! Onlarca komik karakteri işe alıp koleksiyonuna ekle ve onların sokaklara doluşup şehrine yaşam verişini izle.

– Şehrinde eşi eşi olmayan yüzlerce muhteşem bina yap, şehrini genişletip minik, huzurlu bir beldeden büyük ve hareketli bir metropole dönüştür.

– Şehrinin silüetini Eyfel Kulesi, Londra Kulesi ve Pisa Kulesi (her kulesevere müsait bir şey var) benzer biçimde ünlü şehir simgeleriyle süsleyip onu bir numaralı gezim cenneti yap.

– Çizgi film fanatikleri buraya! Heybetli polis memuru Çavuş Haydari veya (esas becerisi kaşını azca buçuk imalı imalı kaldırmak olan) maço inşaat işçisi Emre Becerikli benzer biçimde nevi şahsına münhasır pek çok komik karakterle tanış ve onları topla.

– Hamaratlarını işlere atamak şehrinden en iyi verimi almanı sağlasa da yapabileceklerin bununla sınırlı değil. Onları görevlere gönderirsen eve eli boş dönmezler ya da onlar için iyilikler yaparsan şehrini doldurmak için arkadaşlarını davet ederler.

– Gelecek, zeki çatalların, patlayan uçan kaykayların ve hatta özçekimlerin çağı olacak! Gerçi 21. çağ da binaları birleştirip gelişmiş gökdelenlere dönüştürme ve uzmanlıkların kilidini açabilme özelliğiyle kendinden bekleneni veriyor.

City Mania: Town Building Game Apk download

– Çok mühim kaynaklardan bazıları eksikse, ekstra nakit toplayabileceğin yahut noksan yükseltme ürünlerini bulabileceğin pazara uğramak en iyi strateji olabilir.
_____________________________________________

Gizlilik Politikası: https://www.Gameloft.Com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.Gameloft.Com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.Gameloft.Com/tr/eula

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları