Cloud Bulut depolama alanı hileli Apk 2022

3.19.4.10000078

APK indir
4.2/5 Oylar: 484,221
Boyut
105M
Sürüm
3.19.4.10000078
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp ru mail cloud

Cloud Bulut depolama alanı hileli Apk 2022

Android için Cloud – resimleri, videoları, müzikleri, sunumları, belgeleri ve öteki dosyaları depolamak için parasız bir servistir.

Cloud yardımıyla tüm resimleriniz her vakit elinizin altında olacaktır. Dosyaları ve resimleri bulut diskinize yükleyin ve onlar bütün cihazlarınızdan otomatik olarak erişilebilir olacaktır.

* Telefondan resimleri, videoları ve dosyaları yükleyin. Bulut diskine Camera Uploads klasörüne otomatik saklamayı ayarlayın. Veri tasarrufu için yüklemeyi Wi-Fi bağlı olduğunda yapmanızı öneririz.

* Telefonda yer açın, şu sebeple bütün resimleriniz ve dosyalarınız artık Bulutta mevcuttur.

* Dosyaları, resimleri ve klasörleri arkadaşlarlar, tanıdıklarla ve iş arkadaşlarıyla tek tıklama ile paylaşın.

* Veriyi tutum edin: fotoğraf, video yada belge bağlantısını SMS, elektronik posta, messenger yada toplumsal medya üstünden gönderebilirsiniz.

* Android için Cloud popüler formattaki resimler ve video (avi, mkv, mp4, mov, wmv dahil olmak suretiyle) görüntülenebilir, ek olarak müzik de dinlenilebilir. Oynatma reel zamanlı olarak, dosyaları evvelde cihaza indirmeden gerçekleşir. Video dosyası ayrıca dış oynatıcıda da açılabilir.

* Belgeleri ve ek olarak öteki formattaki dosyaları görüntüleyin (birtakım modellerde ek programların yüklenmesi gerekmektedir).

Cloud: Bulut depolama alanı Apk Full

* Diğer kullanıcılarla ortak klasörleri oluşturun ve bunlara herhangi dosyaları beraber ilave edin. Arkadaşlarınızla birlikte tek klasöre partiden veya seyahatten bütün resimleri toplayın. İş arkadaşlarınızla ortak klasör kullanarak belgelerle öbek klasörünü düzenleyin. Yakınlarınızla bütün hatıra anlarınızı ortak aile albümüne saklayın.

* Önemli dosyaları güvenli bir depoda tutun! Bilgisayardaki yada telefondaki diskinize mutlaka Bulut’ta saklanmış tüm dosyalar sizinle kalacaktır.

* Gerektiğinde Bulut’unuzun hacmini arttırabilirsiniz. Tarife listesi uygulamanın yan-menüsünde bulunmaktadır.

* Cloud Uygulaması Android tabanlı zeki telefonlar ve tabletler için mevcuttur.

* Kabloya, flaş diske veya bellek kartına ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tek şey parasız bir Cloud uygulaması ve bir web bağlantısı.

Uygulama kontrol edilmiştir ve Android 5.0 ve daha yüksek sürümleri ile uyumludur.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları