CoddyKit ile Yazılım Öğren Hileli full Apk 2022

6.0.3

APK indir
5/5 Oylar: 124
Boyut
41M
Sürüm
6.0.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com coddykit coddy

CoddyKit ile Yazılım Öğren Hileli full Apk 2022

CoddyKit, herkese programlama öğretmek için tasarlanmış suni zeka destekli bir e-öğrenme portalıdır.
Yani ister 16 yaşlarında bir öğrenci olun, ister 60 yaşında bir emekli olun, CoddyKit size programlama öğretecek.

Sevimli pandamız Coddy, sizinle tanışmayı dört gözle bekliyor.
Coddy öteki pandalardan biraz farklıdır. Coddy, ilgi alanınız ve deneyiminize bakılırsa sizin için en uygun kursları oluşturacaktır. Coddy, kendi kendine öğrenenler için çok iyi bir arkadaştır ve size rehberlik edecektir.

Oyun mu geliştirmek istiyorsunuz yoksa Android yada iOS mobil uygulaması mı yapmak istiyorsunuz?
Sadece Coddyye isteklerinizi söyleyin, Coddy bunu sizin için planlayacak ve size Öğrenme Kitini elde edecektir. Bu Öğrenme setinde tecrübenize bakılırsa en uygun kurslar olacak ve interaktif olarak öğrenim alacaksınız.

Eğitim esnasında herhangi bir sorunuz var mı?
Coddyye şunu sorun, Coddy sizi iyi bir yazılım geliştiricisi yapmak için elinden geleni yapacaktır. Kursları tamamladıktan sonra ayrıca doğrulanmış bir CoddyKit sertifikası alacak ve kursun kahramanı olacaksınız.

Bu kursları kendiniz, evladınız veya öğrencileriniz için alabilirsiniz.

CoddyKit yazılım geliştirmenin temellerini ve Javascript, Java, Bootstrap 5 veya Python 3 gibi birçok uygar programlama dili ve teknolojisini öğretir. Derslerin listesine dersler bölümünden ulaşabilirsiniz. Ya da Play sayfasına gidip Coddy ile konuşarak size en müsait kursları bulabilirsiniz. Programlamayı öğrenmek için parasız bir öğrenme uygulaması.

CoddyKit sizinle müşerref olmak için sabırsızlanıyor.

CoddyKit ile Yazılım Öğren Apk Ücretsiz İndir

Google Playde Python 3 Kodlamayı Öğrenin, HTML Kursları, internet öğrenme, bilgisayar bilimi, uygulama geliştirme, çekirge, hızlı öğrenin veya C öğrenin araması yaptığınızda birçok programlama kursu ile karşılaşacaksınız. Bu tatbik birçok programlama dili ve teknoloji kursunu bir arada sunmaktadır. Yani bunu bir kod akademisi olarak düşünebilirsiniz.

Yetişkinler, algoritmadan internet geliştirmeye kadar birçok ders alarak kodlamayı öğrenebilirler. Çocuklar için kodlama için birçok eğitici oyun sunuyoruz. Çocuklar kodlama oyunları ve parasız kodlama kursları ile kodlama kahramanı olacaklar. Herkes rahat kodlama ile kodlama eğitimi almak ister. Kodlama öğrenme ve kodlama rehberi için CoddyKit en iyi seçim olacaktır.

Mobil uygulama dışında internet uygulaması ile parasız programlama öğrenmeye devam edebilirsiniz. Bu tatbik yalnız öğrenenler için idealdir. Ayrıca uygulamadaki derleyici ile öğrendiğiniz kodları w3school benzer biçimde test edebilirsiniz. CoddyKit ile öğreneceğiniz kodlama bilgisi ile rekabetçi mobil uygulamalar yapabileceksiniz.

CoddyKit, çocuklar ve yetişkinler için en iyi kodlama öğrenme uygulamasıdır. Hadi CoddyKiti indirelim ve kodlama öğrenmeye başlayalım.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları