CoinGecko Canlı Kripto Fiyatı Hileli Full Apk indir 2022

Güncellendi
2 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com coingecko coingeckoapp

CoinGecko Canlı Kripto Fiyatı Hileli Full Apk indir 2022

Dünyanın 1 numaralı bağımsız kripto para veri toplayıcısı tarafınca bitcoin ve kripto para verileri, reel zamanlı fiyat grafikleri, takipçi, piyasa değerleri, portföy, haberler ve ikazlar.

YENİ: NFTler, kuponlar, indirimler ve daha fazlasını içeren ayrıcalıklı ödüller almak için parasız, günlük şekerler toplayın!

ÜCRETSİZ kripto para takip uygulamamız şunları yapmanızı sağlar:
Bitcoin, Ethereum, XRP, Dogecoin, Binance Coin, Litecoin, SLP ve 8.000den fazla kripto para birimi için reel zamanlı piyasa verileri
Kendi Portföyünüzü oluşturun ve Kar ve Zararları gerçek zamanlı takip edin
Büyük piyasa hareketi uyarıları için kişiselleştirilmiş fiyat uyarıları oluşturun
Ana ekranınızdan kripto fiyatlarını takip edebilmeniz için size hususi widgetlar
Önde gelen haber kaynaklarından trend kripto haberleriyle güncel bilgiler alın
Fiat para birimleri ve kripto paralar dahil 30un üstünde para birimini dönüştürmek için Anında Hesap Makinesi

Dünya Çapında 8000 Kripto Fiyatını Takip Edin
8.000den fazla kripto para birimi için reel zamanlı fiyat verilerini, işlem hacmini, piyasa değerini, geçmiş fiyat grafiğini ve borsa hacmini alın. Lider kripto takip edeni olarak, eski ve yeni tüm kripto para birimlerini kapsıyoruz. Bitcoin, Ethereum, XRP, ADA, Binance Coin ve daha fazlası!

En aktüel fiyat verilerini almanızı sağlamak için reel zamanlı küresel hacim ağırlıklı ortalama fiyatı kullanıyoruz.

400 Kripto Borsası Sıralama Verileri
Spot borsalardan (CEX), merkeziyetsiz borsalardan (DEX) ve türevlerden (Vadeli İşlemler ve Daimiler) Güven Puanı, muamele hacmi, işlem çifti verileri ve daha fazlasını alın. Uygulamamız dünya genelinde Binance, Coinbase Pro, FTX, Bitfinex, Uniswap, Pancakeswap, Kraken, Huobi, Kucoin ve daha fazlası gibi 400den fazla borsaya ve 20den fazla türev borsasına bağlıdır.

50 Kripto Sektörü ve Kategori
Merkeziyetsiz Finans (DeFi), Değişmez Tokenlar (NFT), Merkeziyetsiz Borsa tokenları (DEX), Borsa tabanlı tokenlar, Oyun/Kazanmak için Oyna tokenları ve 50den fazla diğer ana kategoriyi içeren endüstriyel sektörleri takip edin.

CoinGecko: Canlı Kripto Fiyatı Apk Ücretsiz İndir

Portföy, internet ve uygulama arasında senkronize edilir, böylece hiçbir hareketi kaçırmazsınız. Farklı ihtiyaçlara müsait birden fazla portföy oluşturun. İşlemlerinize bakılırsa tutarları, kar/ziyanı reel zamanlı olarak takip edin!

Ücretsiz Şekerler ve Ödüller
Bir şeker bonusu için giriş yapın ve günlük olarak toplayın. İndirimler, kitaplar, NFTler, Premium abonelik ve daha fazlası benzer biçimde ayrıcalıklı ödüller için şekerleri kullanın!

Fiyat Uyarıları
En sevdiğiniz kripto için fiyat hareketlerini kaçırmaktan mı korkuyorsunuz? Bazı fiyat ikazları ayarlayın ve uygulamamızın sizin için bunu halletmesine izin verin! Ayrıca büyük hareketler için fiyat ikazları içerir, böylece Bitcoin veya Ethereumun ne vakit büyük bir hareket yaptığını bileceksiniz!

Widgetlar
Aceleniz mi var? Kripto fiyatlarını ve portföyünüzü doğrudan ana ekranınızdan takip edin!

Kripto Haberleri
En sevdiğiniz paraların en emin kripto haberlerine erişin. En iyi kripto içerik sitelerinden son olarak trendler, teknoloji ve analizler ile alakalı malumat edinin. Yeni kripto kategorilerini ve daha fazlasını keşfedin.

Para Birimi Dönüştürücü
25in üstünde fiat para birimi ve 11 kripto para birimi arasında kripto fiyatlarını kolayca dönüştürün. Fiat desteği USD, GBP, EUR, AUD, JPY, CHF, CNY, INR, HKD, SGD, MYR, RUB, PH ve daha fazlasını ihtiva eder! Kripto desteği BTC, ETH, LTC, BCH, BNB, EOS, XRP, XLM, LINK, DOT ve YFIyi içerir!

Uygulamamızı derhal indirin ve en son kripto vakalarından haberdar olmaya başlayın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları