Constellation Eleven space RPG hileli Apk 2022

Güncellendi
7 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com Cosmobionics ConstellationEleven

Constellation Eleven space RPG hileli Apk 2022

▶ Uzay atıcı
Uzayda bir feza gemisinin kontrolünü elinize alın ve oldukca çeşitli rakiplere karşı savaşın, kendinizi RPG unsurlarıyla klasik yukarıdan aşağıya nişancı türünün dinamiklerine bırakın!

▶ Eski okul atmosferi
Bir feza savaşçısını kontrol etmeniz ve hasım filolarıyla savaşmanız ihtiyaç duyulan, bir zamanlar milyonların sevdiği klasik atari oyunlarına yeni bir bakış. Oyunda güzel piksel grafikler bulacaksınız.

▶ Bir karakter geliştirme kabiliyeti
Bir karakter seçin ve becerilerini yükseltin, yeni yeteneklerin kilidini açmak için uzayda muhtelif değerli bileşenleri arayın. Mineralleri düzen atlamak yada tecim yapmak için harcayın.

▶ Prosedürel olarak oluşturulmuş alan
Asteroit kümeleri, terk edilmiş uzay istasyonları ve uydularla dolu sonsuz bir alanı keşfedin. Değerli kaynaklar arayın, tecim yapın ve geminizi yükseltin.

▶ Çok sayıda öğe ve özelleştirme
Rastgele özelliklere sahip silahları ve zırhları bulun ve donatın, kendi tarzınızı seçin ve takip edin.

Bu arcade shooter, klasik oyun mekaniği, kesinlikle sıkılmanıza izin vermeyecek değişmez oyun, yüksek kaliteli grafikler ve rahat kontroller ihtiva eder. Oyunu geçerek, gittikçe daha çok yeni zorlukla karşılaşacaksınız, yolda hem minik gemilerle bununla beraber büyük star kruvazörleriyle karşılaşacaksınız ve güçlük seviyesi takımyıldızdan takımyıldıza doğru artıyor.
Proje erken erişimde ve başlangıçta ücretsiz bir mod içerecek, sadece sonrasında oyuna bir hikaye ve birçok rol yapma öğesi eklenecek. Oyunda RPG ve roguelike mekanikler, piksel sanatı tarzında güzel grafikler ve uzay ortam türünde atmosferik bir film müziği bulacaksınız. Proje, hem hack and slash aynı zamanda RPG türlerinin yanı sıra uzayla ilgili birçok oyundan esin aldı: yine tevhit, yıldıza bağlı, uzay bekçileri ve stellaris.
Constellation Eleven, hiçbir reklam içermeyen tamamen Rusça tamamen parasız bir oyundur.

Küresel güncelleme 1.50:

Ana:
– Birçok yeni görev eklendi ve vazife sistemi geliştirildi. Görevlerin artık itibarı ve kredileri etkileyen bir zorluğu var. Zorluk seviyenizin takımyıldızın seviyesiyle ne kadar eşleştiğine de bağlıdır, düşük seviyeli bir takımyıldızdaysanız ve yüksek bir seviyeye sahipseniz, oyun görevleri daha rahat belirleyecektir. Her ulusun benzersiz görevine ek olarak, artık aralarından seçim yapabileceğiniz iki rastgele vazife verilecek ve belirli bir saygınlık puanına ulaştığınızda, ulus sizi darbe yükü olmadan açılan bir mükafaat kutusuyla ödüllendirecek.

Constellation Eleven space RPG Apk Ücretsiz İndir

– Yeni bir ticaret sistemi eklendi. Dünyada rastgele bir unsur çeşidini başka bir rastgele türle değiştirmeyi teklif eden, ancak sizin tarafınızdan belirtilen miktarda 30 tüccar karakteri ortaya çıktı. Tüccarlar, mineralleri kredi karşılığında direkt takas etmeyi veya örneğin değerli ekipmanın konumu hakkındaki malumat için ödeme yapmayı bile öneri edebilir.
– Uzayın yeni yansız sakinleri eklendi – çöpçüler.
– Amiral gemileri için yeni bir taarruz türü eklendi – etkilenen bölgeye girdiğinde oyuncunun gemisine salvo ateşleyen silahlar. Bu tür silahlar, kruvazörün ana taretinin yanına yada her iki yanına yerleştirilir.

Bunlara ek olarak:
– Yeni silahlarla yeni düşman amiral gemileri eklendi.
– Arena tekrar dengelendi: dalgalar daha zor hale geldi, ancak armağan olarak üç kat daha çok mineral ve bir buçuk kat daha fazla kredi alıyorsunuz.
– İstasyonlar artık daha sık ortaya çıkıyor.
– Birçok yeni nesne eklendi.
– Birçok ses efekti geliştirildi. Bazı sesler, ses kaynağından uzaklaştıkça daha sessiz hale gelir.
– Nokta ve yıldızlardan oluşan arka plan ile vapur arasındaki katmanlar artık daha gerçekçi görünüyor ve asteroitlerden oluşuyor.
– Uzay enkazı daha kontrastlı hale geldi.
– Arayüz pencerelerinin bir kısmı tekrar çizildi.
– Oyuncu kontrolü altındaki amiral gemileri artık birazcık daha muntazam dönüyor.
– Savaşçıların bir kısmı tekrar çizildi.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları