Construction Simulator 3 Lite Yeni Apk 2022

3.8/5 Oylar: 75,679

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com astragon cs3lite

Construction Simulator 3 Lite Yeni Apk 2022

Construction Simulator 3 Lite Editionda, Construction Simulator serisinin en yeni bölümünün kısa bir ön bakışını oynayabilirsiniz. Orijinal lisanslı makinelerin direksiyonuna geçin ve güzel Neustein şehrinin tanıtım bölümünü deneyimleyin. Oyunu sevdiniz mi? O vakit kolayca tam sürümünü tatbik içi satın alma yoluyla satın alabilirsiniz!

Construction Simulator 3 Avrupaya dönüyor! Popüler Construction Simulator 2 ve Construction Simulator 2014ün devam oyununda, pastoral bir Avrupa kasabasını ünlü markaların resmi lisanslı araçlarıyla keşfedin: Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STILL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WIRTGEN GmbH, JOSEPH VÖGELE AG, HAMM AG ve MEILLER Kipper. Değişik ve sıkıntılı kontratları üstlenin. Yollar ve evler yapmış olup onları onarın. Şehrinin silüetini şekillendirin ve vasıta filonuzu genişletin. Tamamen yeni bir haritayı keşfedin ve büyüyen şirketinizle yeni kontratlar ve araçlar açın.

CONSTRUCTION SIMULATOR AVRUPAYA GİDİYOR
Pastoral Alp Dağlarının eteklerini çağrıştıracak şekilde tasarlanmış 10 km²lik bir haritayı keşfedin ve üç değişik bölgede oynayın: Şirketini kuracağın köy, geniş bir endüstri bölgesi ve çağdaş bir kasaba.

Construction Simulator 3 Lite Apk Full download

SON ÇIKAN ÖZELLİKLER: LIEBHERR LB28 VE KOKPİT GÖRÜNÜMÜ
Köprü yapımı ve heyecan verici başka görevlerde sağlam ve derin temeller için, Liebherr LB28 sondaj kulesininin keyfini sürün! Oyunun birçok hayranının uzun süreden beri beklediği bir başka hususiyet de kokpit gönümü. Artık Construction Simulator 3ün keyfini vasıta içerisinden çıkarabilir ve kocaman makineleri test etmenin nasıl birşey bulunduğunu ilk elden deneyim edin.

14 MARKADAN 50DEN FAZLA ARAÇ
Çok oranda vasıta sizi bekliyor! Her iş için en müsait aracı seçin: Yol imal ve onarım projelerine Caterpillar, BOMAG yada WIRTGEN GmbH, VÖGELE AG ve HAMM AG marka makineler ile meydan okuyunuz. İlk kere kullanılacak makineler: Bobcatten E55 kompakt ekskavatör yada T590 mini dozer toprağı nakliyat işini çocuk oyuncağına döndürecek! MAN TGX kamyonunun direksiyonuna geçin ve yerel çakıl ocağını veya araç-gereç tedarikçisini ziyaret edin ve Liebherr 150 EC-B 8 kule vinci ile yeni yükseklikleri keşfedin.

70DEN FAZLA YENİ KONTRAT
İşteki yeteneklerinizi kanıtlayın: Construction Simulator 3de Bavyera tarzı küçük aile evlerinden endüstriyel ambarlara ve gökdelenlere kadar 70den fazla sıkıntılı kontrat, senden bütün yeteneklerini ve dikkatini talep ediyor. Bozulmuş yolları yenileyin ve geniş vasıta filonu kullanarak her bir mücadelede ustalığınızı gösterin. Yaptığınız eşsiz işlerle Neusteinin silüetini şekillendirin!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları