Critical Ops Multiplayer FPS Hileli Full Apk indir 2022

Güncellendi
15 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com criticalforceentertainment criticalops

Critical Ops Multiplayer FPS Hileli Full Apk indir 2022

Critical Ops, mobil cihazlar için geliştirilmiş, 3 BOYUTLU ÇOK OYUNCULU bir FPS oyunudur. Hızlı reflekslerin ve TAKTİK becerilerinin başarıya giden yolda anahtar görevi göreceği bir aksiyon yaşa.

Beceriye en çok dayalı mobil FPS oyunu için hazır mısın?

Critical Ops, son derece özenle tasarlanmış haritalarda ve sıkıntılı oyun modlarında savaşma imkânı sağlayan bir birinci kişi nişancı oyunudur. Silah arkadaşlarınla omuz omuza savaş veya bireysel skorunu kovala. Coalition mı yoksa Breach üyesi olarak mı savaşacaksın?

Sonucu becerilerin ve stratejin belirleyecek.Rekabet avantajı sağlayacak hiçbir oyun içi satın alım sunmayarak ADİL BİR OYUN ORTAMI güvence ediyoruz!Yoğun PvP oyunda savaşım ederek çeşitli silahlarda ve becerilerde ustalaş. Çekişmeli dereceli oyunlarda benzer beceri seviyelerine haiz diğer ajanlarla mücadele edeceksin. Oynarken yeni mekanikler öğrenip çeşitli bilgiler edinerek bir oyuncu olarak güçleneceksin.

SOSYALLEŞ! Bir klan oluştur yahut klana katıl. Özel maçlara ev sahipliği yap. Arkadaşlarını toplam ve heyecan dolu bir harpte onlara katıl!

Critical Ops, e-spor dünyasını mobil platformlara taşıyor. ENERJİK E-SPOR SAHNEMİZE katıl ve hem KENDİN hem takımın için bir şöhret kazan.

Oyunda şu an coşku dolu üç oyun modu yer ediniyor:

FİTİL SÖKME
İki takım, iki amaç! Bir takım bombayı kurup bomba patlayıncaya kadar onu savunmaya çalışırken diğer takım da fitilini sökerek bombayı yansız hâle getirmeye çalışır. Savaş alanında hâkimiyet kur!

TAKIM ÖLÜM MAÇI
İki düşman takım, süreli bir ölüm maçında kozlarını paylaşır. Her mermiyi iyi değerlendir!

TABANCA OYUNU
İki takım birbirine karşı savaşır ve oyuncular kendi başlarına oyundaki tüm silahları alabilme yolunda ilerler.

Critical Ops: Multiplayer FPS Apk Full download

DERECELİ OYUNLAR
Ajanlar Fitil Sökme benzeri çekişmeli bir eşleşmede puan kazanmak ve derecelerini korumak için mücadele eder. Sıralamanın en üst noktasına çık!

ÖZEL OYUNLAR
İşte Critical Ops oynamanın klasik yolu. Mevcut oyun türlerinden birine katıl yada ev sahipliği yap, şifre belirleyerek hususi odalar oluştur.

Düzenli güncellemelerle oyun performansı geliştirilir, yeni oyun modlarının ve özelliklerinin ve ek olarak bir oyuncu olarak deneyimini kişiselleştirecek temaların kilidi açılır. Critical Ops OYNAMASI ÜCRETSİZ BİR OYUNDUR ve hep o şekilde kalacaktır. Satın alımlar ancak görüntü amaçlıdır.

Hemen indir ve Critical Ops topluluğuna katıl!

Sosyal medyada bizi takip et:
Facebook: https://www.Feysbuk.Com/CriticalOpsGame/
Twitter: https://twitter.Com/CriticalOpsGame
YouTube: https://www.Youtube.Com/user/CriticalForceEnt
Discord: http://discord.Gg/criticalops

Gizlilik Politikası: http://criticalopsgame.Com/privacy/
Hizmet Koşulları: http://criticalopsgame.Com/terms/ 

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları