cuphead apk 2022*

0.6.1

E3 2014'e geri döndüğümüzde, Microsoft bize Cuphead'e ilk bakışımızı verdi ve ben dahil çoğu şahıs oyunun benzersiz sanat yönetimine anında aşık oldu. eski okul 1930'ların çizgi film görünümü. Ve o E3'ten beri, her sene bu oyunun nihayet çıkmasını bekliyorum. Artık PC ve KONSOL amacıyla mevcut, fakat şimdi Cuphead Mobile APK'nın resmi olmayan sürümünü alıyoruz. Bu oyunu rastgele bir Android cihazında çalışacak şekilde taşıyan tek bir geliştirici. bu yüzden CUPHEAD APK MOBILE'ı indirin ve kendiniz deneyin.
Güncellendi
2022
Boyut
243MB
Sürüm
0.6.1
Gereksinimler
5.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

cuphead apk 2022

cuphead apk 2022

Cuphead APK Mobile Nedir?

Super Mario 3, Contra 3 ve Mega Man gibi oyunlardan ilham alınarak tasarlanan Cuphead APK 2022 oyunu amacıylade heyecanlı bir serüven sizi bekliyor!

Dilimizde “Fincan Kafa” manasına gelen platform oyunu, “Studio MDHR Entertainment Inc.” doğrultusundan geliştirilmiştir. Bilgisayar ve XBox One gibi cihazlarda oyun severlere sunulduktan sonra mobil cihazlar amacıyla tekrar tasarlanmıştır.

cuphead apk

Konu ve öykü olarak serüven öğeleriyle yoğrulmuş oyunda şeytanla istemeden uyuşma gerçekleştirmek mecburiyetinde kalan 2 kahraman, ruhlarını şeytanın elinden kurtarmak amacıyla serüvenya atılmaktadır.

Sihirli bir iksir içerek parmaklarından ateş etme özelliği kazanan kahramanlarımız, bu serüvenda oyunculara eşlik etmektedir. Cuphead APK Mod oyunu bölümlerden oluşmaktadır ve yeni bölümlere geçmek amacıyla “Boss” ismi verdiği kuvvetli canavarları yenmeniz gerekmektedir.

cuphead apk 2022

Cuphead Mod APK Unlimited Money ve Cuphead APK Unlimited Health özellikleri, oyunculara sınırsız can ve para olanağı sunmaktadır.

Cuphead APK mobil oyunu tek başınıza ve iki kişilik oynanış moduna sahiptir. Yakın bir arkadaşınızla serüvenya katılabileceğiniz gibi tek başınıza da serüvene atılabilirsiniz.

CUPHEAD APK MOD Android Oyun İndirme

Cuphead APK, macera, platform ve sürükleyici oyunları seviyorsanız mutlaka denemeniz gerekliliğini düşündüğüm yapımcılığını Studio MDHR Entertainment Inc firmasının üstlendiği dünya oyun platformunun ünlü oyunlarından birisidir.

Amacınız denetimini sağladığınız fincan kafalı karakter ile bulunduğunuz tuhaf evren içersinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve seksiyon sonlarına ulaşmaktır.

Cuphead Mobile şimdilik resmi olarak Android cihazlar amacıyla sunulmadığından bağımsız geliştiriciler doğrultusundan hazırlanan sürümünü sunuyorum bu sayede bilgisayarda oynadığınız Cuphead oyununu Android telefonlarda – tabletlerde oynayabilirsiniz.

Uzun süren yapısı, komik karakterler, tuzaklar ve dahası sizi bekliyor. Grafikleri 2D olup ses niteliği iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Cuphead Mobile amacıyla şimdilik resmi bir oyun yoktur.

Yani, Android amacıyla Cuphead APK oyununda, buradaki ekran görüntülerinde gördüğünüzden çok daha fazlası var. Fakat size gerçekten nasıl çalıştığına dair iyi bir genel düşünce verir. Bahsetmek istediğim ilk şey, bu oyunun eski tarz çizgi filmlerin eski tarz estetiğini yakalamada nasıl başarılı olduğu.

Şimdi bunların bir alanı son derece açık, örnek olarak görseller. Yani, elle çizilmiş karakterleri, elle çizilmiş arka planları, bu tür film greni efektini ve ekrana gelen toz ve kiri eski bir çizgi filmdeki gibi görebilirsiniz. Ama yalnızca bundan çok daha fazlası var.

Cuphead Mobile APK MOD oyunundaki her ses, o tür havasız, yıpranmış bir duyguya sahiptir. İnsanların ne dediğini anlamanız yeterli, ama aynı vakitte mutlaka o eski çizgi filmlerdeki o cesur, gerçekçi duyguya sahip. Ama beni gerçekten etkileyen, oyunun kare hızına yaklaşımıydı.

Cuphead APK‘nın kendisi, ateş ettiğiniz mermiler, atlatmanız gereken mermiler. Ama başka her şey, arka planlar, karakterler, ekranda hareket eden her şey gerçekten 24 saat çalışıyormuş gibi görünecek şekilde tasarlandı, bu da bize çok daha gerçekçi bir film efekti veriyor. fazlası vakit aksiyona çok odaklanıyorsunuz ve hiçbir vakit gerçekten bir mesele olmamasına karşın çok iyi görünüyor.

CUPHEAD APK Ücretsiz İndir

Cuphead apk

Şimdi oyunun öyküsünün detaylarına girmek istemiyorum. Oynayıp oynamadığınızı kendiniz öğrenmenize izin vereceğim, fakat yalnızca size temel bir genel düşünce vermek amacıyla. Oldukça minimal, fakat görseller ve ses gibi, çok kasıtlı. Bu eski çizgi filmlerin tipine çok uygun.

Her şeyden öte, bu yalnızca eğlenceli, aptalca şeylerin garip bir karışımı, ama aynı vakitte gerçeküstü ve garip ve garip bir şekilde karanlık ve yetişkin. Her şey çok iyi çalışıyor.

Oyunun kendine gelince, Cuphead APK, Mega Man‘e çok benzeyen bir silah ve koşu nişancı oyunudur. Fakat patron dövüşüyle ​​dolu geleneksel civarlara odaklanmak yerine, her vakit yalnızca bir patron hücum modu olmaya odaklanır.

Araya yalnızca birkaç adet daha geleneksel platform oluşturma oranı atılmış olarak, patrondan sonra patrondan sonra patronla savaşıyorsunuz, bu da temel olarak size biraz alıştırma yapmanın yolları ve belirli patronları biraz daha çok duruma getirebilecek yeni beceriler satın alabilmek amacıyla altın biriktirmenin yolları olarak fonksiyon görüyor.  daha kolay.

Bir telefonunuz varsa Cuphead APK‘yı bir kez deneyin.

Yenilikler

-

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları