Dawn of Titans Savaş Stratejisi Rol Yapma Oyunu Modlu Apk İndir 2022

1.42.0

APK indir
3.7/5 Oylar: 529,888
Boyut
34M
Sürüm
1.42.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com naturalmotion dawnoftitans

Dawn of Titans Savaş Stratejisi Rol Yapma Oyunu Modlu Apk İndir 2022

BÜYÜLEYİCİ 3D SAVAŞTA DESTANSI TİTANLARI KONTROL EDERKEN, Parçalanmış Krallıkları FETHET!

THOR, ZEUS, OSIRIS ve daha birçok TANRI TİTANLA binlerce birliğe HÜKMET! Hepsini TOPLA, düşman bölgelerini ELE GEÇİR, imparatorluğunu GENİŞLET, lider tablolarına YÖN VER ve mobildeki en cazibeli STRATEJİ PVP SAVAŞI MMO RPGde yer alarak ORDUNU KUR!

İTTİFAKLARDA arkadaşlarına katıl ve İttifak Savaşı, Bölüm Sonu Canavarı, Fetih ve Saldırı modlarını içeren GÜNLÜK ETKİNLİKLERE katıl!

Önemli Özellikler:
► Ödüllü, Konsol Kalitesinde Grafikler Yılın En İyi Teknik Başarımı ve Oyun Sanatçısı branşında IMGA Ödülü sahibi.
► Sürekli Etkinlikler ve Canlı Seferler: Günlük yeni Etkinlikler ve her hafta gelen yeni Titanlar ve ödüllerle, Dawn of Titansta cenk asla bitmez.
► Mitoloji ve Efsanelerden Büyüleyici Titanlar Devasa Tanrıları ve Savaşçıları topla ve daha önce hiç görmediğin destansı, fantazi PVP savaşlarında onları savaştır.
► 0 Gerçek Zamanlı Savaş Kontrolü: Strateji, efsun yapma, saldırma ve savunmaya tam olarak hükmederek Titanların yanında binlerce birliği direkt kontrol et.
► Yenilmez bir İttifak Oluştur: Arkadaşlarınla bir araya gel ve haftalık Sezon lider tablolarında öteki İttifaklarla çarpış ve her gün yeni meydan okumalarda yarışmak için gücünü topla.
► Nihai Krallığı Kur: Mobildeki en büyüleyici aksiyon strateji MMO RPG oyununda öteki oyuncularla çarpışırken diyarları ele geçir ve fantazi imparatorluğunu inşa et!
► Titan Koleksiyonunu Topla ve Büyüt: Gerçek dünya mitolojisi ve efsanelerde geçen meşhur Titanları ve hatta Ulu Kuzeyli Tanrı ODİN ve Olympusun Efendisi ZEUSun kendisini topla!
► Ordunu Donat ve Geliştir Titanlarını ve birliklerini, güçlü mübarek eşyalar ve eserlerle donat ve aksiyona dâhil ol!

———-

Oynamak için veri bağlantısı icap eder.

Yetkisiz satın alma işlemlerini önlemek için Google Play ayarları menüsünden quot;quot;PIN Ayarla veya Değiştirquot;quot; öğesini seçerek PIN oluştur ve ardından quot;quot;Satın Almalar için PIN kullanquot;quot; seçeneğini belirle. Böylece, her alışverişten ilkin PIN girmen gerekir.

Dawn of Titans: Savaş Stratejisi Rol Yapma Oyunu Apk Ücretsiz İndir

Uygulama içi satın almalar 0,99 Dolar ile 99,99 Dolar aralığındadır.
Bu tatbik, http://m.Zynga.Com/legal/terms-of-service adresinde bulunan Zynga Hizmet Koşullarına gore yönetilir. Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması http://www.Zynga.Com/privacy/policy adresinde bulunan Zynga Gizlilik Politikasına tabidir.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları