Dead Trigger 2 Zombi Oyunları Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
23 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com madfingergames deadtrigger2

Dead Trigger 2 Zombi Oyunları Modlu Apk İndir 2022

İnsanlarda mutasyon yaratan letal bir virüs dünya genelinde yayılıyor ve ölü zombi sürüleri oluşturarak türümüzü tehdit ediyor. Bu veba sonrası ölüm kalım şansına sahip olanlar Küresel Direnişe katıldılar ve askerler için amaç haiz oldukları her şeyi kullanarak bu durdurulamaz ölümlü enfeksiyon ile adeta kavga etmek ve zombi salgın sürülerine karşı geçirmek. Her an başlayabilecek saldırı için strateji geliştir ve hazırlıklı ol: Heyecan verici zombi istila shooter oyununda harekete geçip zombi vahiy döneminde kavga etmek için vakit geldi!

Keskin nişancı ve tabanca benzer biçimde tabanca türlerini barındıran cephanelik içinden seçimini yap, kendine bir hedef belirle ve dünyayı tehdit eden ölü kötülük salgın sürülerine karşı ateş etmek için harekete geç! Hikaye, Küresel Misyon ve Yan Görevler ile zombiler karşısında muhtelif operasyonlara katıl. Dead Trigger 2, 100 Milyon İndirmeyi senin için parasız hediyeler ve tekliflerle kutluyor!

SÜREKLİ GÜNCELLENEN BOLCA İÇERİK. GELİŞEN SHOOTER HİKAYELERİ.

• 10 farklı bölgede zombiler ile aksiyon FPS modunda hayatta kalma için dövüş, 33 değişik savaş alanı için strateji geliştir. Hedef seçip zombi sürülerine ateş etmek ve onları öldürmek daha ilkin asla bu kadar aksiyon dolu olmadı!
• 50 çeşit silahlar strateji ile kullanımına hazır, keskin nişancı kabiliyetlerini geliştir ve ölü zombiler kafalarına tek bir mermi ile yok olsun!
• Solo Kampanya, Küresel Misyon ve Yan Görevler de dahil olmak üzere 600den fazla senaryo ile shooter aksiyon seni bekliyor. FPS keskin nişancı başarılarını ölüm karşısında verilen bu hayatta kalma mücadelesinde galip gel!
• Vahiy cenk alanı içerisinde FPS ölü zombi ordularına karşı kavga etmek ve hayatta kalma ile en iyi askeri ekip strateji ve taktik çeşitlerini öğren!

AĞIZ SULANDIRAN SAVAŞ ALANI GRAFİKLERİ

Farklı bölgeleri keşfetmenin ve hayatta kalmak adına etrafa vehamet saçan zombi düşmanlara keskin nişancı shooter olarak muhtelif silahlar ile ateş etme zamanı geldi. Zombiler ile bu katliamı tatil etmek acil ehemmiyet taşıyor: Aksiyon veba taarruz strateji planını yap, zombi istila sürüleri ile saldırı dövüş ve bir kahraman ol!

HAYRAN BIRAKAN FPS STRATEJİ OYNANIŞI

• Acımasız zombi rakipler – Başa çıkması kolay zombiler cılız bir hedef şeklinde gelebilir ancak istila cenk içinde bu ürpertici ölü canavarlar için bir atış ehil olmayacak.
• Keskin nişancı FPS için görkemli silahlar! Aksiyon dolu shooter oyununda senin için misyon ateş etmek, kavga etmek, zombiler ile başa çıkmak, onları öldürmek ve bu vahiy dönemini atlatmak!
• Zombi shooter hikayeleri – Küresel Direnişe katıl ve dünya genelinde oynanıştan haberdar ol, her çatışmanın kararı kaderini etkileyebilir.

Dead Trigger 2: Zombi Oyunları apk oyun

• Kişisel sığınağını keşfet ve taarruz Silah Ustası, Bilim Adamı, Kaçakçı ve Mühendis ile tanış. Tabanca başta olmak suretiyle sen cenk için inanılmaz silahlar ve çeşitli vasıta gereçleri açarken onlar taarruz niteliğinde zombi istila sürüsü karşısında sana destek olacak.

Bu FPS shooter oyununda ölüm kalım mücadelesi vermek ve yürüyen kiralık katil ordusuyla kavga etmek için hazır mısın ölümlü? Kritik seviyelere ulaşan bir istila var. Zombi öldürme macerana şimdi başla!

Facebook: feysbuk.Com/deadtrigger
Twitter: twitter.Com/madfingergames
YouTube: youtube.Com/madfingergames
Twitch: twitch.Televizyon/madfingergames
Destek: madfingergames.Com/support

As the authors of Dead Trigger, Unkilled, Shadowgun Legends and Shadowgun War Games, successful first-person action shooters downloaded by millions of players across the globe, we bring you this ultimate free-to-play zombie shooting game!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları