Demon Hunter Premium ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
30 Kas 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com eapublishing dhsw paid

Demon Hunter Premium ücretsiz Apk indir 2022

Nihai paket avantajları:
– Ace ve Clairein kilidini derhal aç
– 500 elmas
– 5 rastgele bilet

Ekranda düşüncesizce parçalayan düğmelerden zaten sıkılmış gerçek bir hack and slash hayranı için mutlaka denenmesi gereken bir oyun.

Demon Hunter, maceranızı süper sürükleyici kılmak için benzersiz bir karakter test mekanizması ve RPG öğelerinin mükemmel bir karışımı tarafından desteklenen, inanılmaz bir dövüş sistemi ve mükemmel patron dövüşleri ile aksiyon dolu bir karanlık fantezi hack and slash oyunudur.

KARANLIK, YIKILMIŞ VE HUZUR ÇEKEN GÖLGE DOLU BİR DÜNYA

Ölümlü dünya, karanlık iblisler ve gölge canavarlar sürüsü tarafından istila edilip yok edildiğinden, her şey cehennemin karanlığında ve bu kötülüklerden gelen bitmek bilmeyen çığlıklar ile şanslıların ağlama ve yasının birleşimi olan sürekli dayanılmaz gürültülerle kaplandı. Bu kabustan kurtulmayı başaran çok az şahıs var.

Oyuncu, bu karanlık iblislerle savaşmak için Kadim Olan tarafından hususi bir güçle kutsanmış biri olan bu dünyada bir Avcı olacak.

Sayısız cenk ve engelle, gölge avcılarının kaderi bu ölümlü dünyaya ışığı geri getirmektir.

EPİK BOSS MÜCADELE

Demon Hunterın en heyecan verici anları, Avcıların ruhlarını toplamak ve en karanlık zindana ve kötü kulenin en yüksek katına ilerlemek için karanlık dev iblisleri yenmesi ihtiyaç duyulan destansı patron savaşı olmalı.

İyi bir ekipman seti ve yüksek eğitimli teknikler olmadan, herhangi bir oyuncu bu büyük patronlar tarafından kolayca mahvedilebilir.

Bununla birlikte, oyuncuların bu zorlukların üstesinden başarıyla gelerek kazanacakları inanılmaz duygular, her şeye değecektir.

Ayrıca, bu karanlık iblis ruhları, yüzlerce gölge ekipmanını ve silahını yükseltmenin anahtarıdır ve onları bayağı bir savaşçı kılıcından, gelecek nesiller tarafınca tapılacak olan efsanevi bir kahramanın kılıcına dönüştürür.

SONSUZ ZORLUKLAR

Demon Hunter, çoklu zorluk modlarına haiz 4 değişik PVE kısmına ve oyuncuların keşfetmesi ve fethetmesi için bir PVP arenasına haiz olacak.

quot;Maceraquot;, oyuncuların oyuna başladığı yerdir. En zorlu kısım olmayabilir, ancak oyunun diğer bölümlerinin kilidini açmak için ilerlemeye devam etmeniz gerektiğinden oyunun en mühim kısmıdır.

Demon Hunter: Premium Apk indir

Bunlar, reel yetenek ve güç testinin gerçekleştiği yerdir. Gölge avcılarımızın bu zorlukların üstesinden gelmeleri için dövüş tekniğinde ustalaşmak, her bir iblisin özelliklerini idrak etmek ve müsait bir strateji hazırlamak koşul ve gölge ekipmanını güçlendirmek büyük bir artı.

Günün sonucunda, gölge avcıları ancak ölümlü dünyayı bu karanlık iblislerden kurtarmakla kalmaz, bununla birlikte becerilerini ve ustalıklarını öteki gölge dostlarına karşı kontrol edebilirler.

OYNAMAK VE OYNAMAK İÇİN BİRDEN FAZLA KARAKTER

Oyuncular, her birinin kendine has becerileri, oynanışı ve varlıkları olan birden fazla farklı karakter olarak oynayacak. Her karakter, oyunu oynamanın değişik bir yolu, strateji ve dövüş için değişik bir yaklaşım olacak.

ANA ÖZELLİKLER

Yoğun hack ve slash dövüşü.

Epik Patron Dövüşleri.

Oynamak için birden fazla karakter.

Yağmalamak ve yükseltmek için yüzlerce ekipman ve silah.

4 PVE modu ve PVP.

Çevrimdışıyken bile dilediğiniz vakit, dilediğiniz yerde oynayın.

Demon Hunter Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Burayı Ziyaret Edin:

Facebook: https://fb.Me/DemonHunterSW

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları