Dosya Yöneticisi-File Explorer Yeni Apk 2022

6M

APK indir
3.9/5 Oylar: 1,064
Boyut
7
Sürüm
6M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp filemanager fileexplorer files

Dosya Yöneticisi-File Explorer Yeni Apk 2022

Dosya gezgini ve dosya tarayıcısı için gelişmiş ve güçlü bir uygulamadır dosyaları yönet rahatça. Android için dosya yöneticisi olur dosyalarımı düzenle birden fazla hususiyet ile. Klayca yapabilirsiniz belgeleri yönet ve diğeri medya dosyaları sorunsuz. File explorer tarayıcısı bir profesyoneldir dosya yönetimi cihazınızda bulunan dosyaları bulabileceğiniz ve kaldırabileceğiniz cihazınız için. Hareket halindeyken videoları, müzikleri ve resimleri keşfedin önbelleği temizle özellik.

File browser ek olarak telefonunuzda yüklü olan birden çok uygulamanın APKlarını keşfetmenizi sağlar. Dosya gezgini ücretsiz size yalnızca dosyaları arama ve tertip olanağı sağlamakla kalmaz, bununla birlikte yer açmak için cep telefonunuzdaki önbelleği temizlemenize de destek sunar. Önemsiz dosyaları kaldırın ve daha çok alanın keyfini çıkarın. Depolama çözümleyicisi, dosya depolamayı yönetmenize olanak tanır.

Ana Özellikler

️ Son dosyaları görüntüleyin
️ Kategorize edilmiş görünüm
️ Dosyaları kolayca arayın
️ Çoklu Dosya Formatı Desteklenir
️ Tüm Dosyaları Kolayca Yönetin
️ Harici Depolama, OTG destekli
️ Bookmarked favori dosyalarınıza kolayca erişin
️ Apk Yöneticisi
️ Gizli dosyaları görüntüleyin
️ Sistem dosyalarını görüntüle
️ Cihazınızı FTP Sunucusu ile bağlayın
️ Bulut Depolamada Yedekleme
️ Önbelleği temizle ve depolama optimize edici

Depolama Analizörü amp; Önbellek Temizleyicisi
Optimize Depolama alanı optimize edilebilir ve gereksiz dosyalar önbellek sökücü ile kaldırılabilir.

Dosya Yöneticisi-File Explorer Apk Full

Dosya Gezgini Uygulaması, Apk, Zip, PDF, DOCX, XLSX, EPUB, HTML, TXT, GIF, JPG, MP3, MP4, M4A CSV, BMP, PPTX ve TIFF dahil olmak suretiyle medya dosyalarını ve ana dosya biçimlerini destekler.

Depolama Analizörü
Telefonunuzda ve SD kartınızda ne kadar boş alan kaldığını görebilirsiniz. Telefonunuzun depolama alanında yer açmak için dosyaları direkt uygulamadan bir SD karta yada OTGye kolayca aktarın. Telefonda daha fazla yer açmak için önbellek temizleyiciyi kullanın.

Bulut Depolama Müdürü
Cihazınızın depolama alanı azalıyor ve bir dosyayı sonsuza kadar saklamak istiyorsanız endişelenmeyin, Ana Sayfadan seçin ve Google Drivea yada başka bir bulut depolama uygulamasına yedekleyin. Telefonunuzda yer kullanmadan onları sonsuza kadar kaydedin. Dosyalarınızı SD Karta yedekleyebilirsiniz.

Geri Dönüşüm Kutusu/ÇÖP
Favori dosyalarınızı yanlışlıkla sildiniz mi? Dosya yöneticisi parasız silinen dosyaları doğrudan ana sayfada kolayca geri yüklemenize ve yönetmenize olanak tanır, ancak Çöp Kutusu Simgesine dokunun, dosyalarınızı geri yükleyebilirsiniz.

Gibi çok büyük bir özellik arıyorsanız dosya gezgini uygulaması, Dosya Yöneticisi ve Dosya Düzenleyici en iyi seçim olacaktır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları