Dragon Storm Fantasy ücretsiz Apk indir 2022

3.0.5

APK indir
4.5/5 Oylar: 163,783
Boyut
84M
Sürüm
3.0.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com dsfgland goat

Dragon Storm Fantasy ücretsiz Apk indir 2022

【V3.0 Ejderha Fırtınası Şehri Açıldı】Yepyeni version ÇIKTI!

Farklı sunuculardan, dünyanın dört bir yanından oyuncular artık Ejderha Fırtınası Şehri’nde omuz omuza mücadele ediyor. Muhteşem MMORPG harp deneyiminin tadını çıkaracak ve görkemli ödüller kazanacaksınız. Zirvelere çıkmak için dövüş ve şanlı Fırtına Ejderha Kralı unvanını kazan! Yeni SS üstün kanat Meleğin Çarpması seni bekliyor!

Dünya Boss’ları ödülleri yükseltildi. Yeni SS binek Kılıç Dişli Buzul Canavarı oyundaki yerini aldı.

————————————
Unutulmaz bir öykü üzerine kurulu dünya standartlarındaki bu oyunda çapraz sunucu savaşlarında savaşım etmek için ejderha ol. Kendi başına savaş yahut müttefiklerini büyük cenk alanlarına yönlendir. Arcusun güzelliğini ve karanlığını keşfet ve enerjisini artırmak için varlıklı kaynaklar elde et!

▶SUNUCULAR ARASI DESTANSI SAVAŞLAR
Arcus toprakları sürekli bir harp hâlinde, her zaman yeni kahramanlara ihtiyaç var! Dünyalar ve sunucularası savaşlarda, 10.000’e karşı 10.000 savaşlarında yada hayatta kalma arenalarında tek başına oyna! Silahlarını kuşan ve cenk! Eşsiz quot;mücadelenin asla bitmediği sunucular arası birinci sınıf savaş!Quot; deneyimini yaşa.

▶KUTSAL EJDERHANI ÇAĞIR
Savaş gücünü geliştirmek için fantastik Kutsal Ejderhaların kilidini aç. Ellerindeki bu yenilikçi oyun deneyimini kesinlikle dene. Eşsiz Kutsal Ejderhaları kullanarak gücünü artır.

Dragon Storm Fantasy Apk Full

Meşgulken bile bitmeyen rekabetçi gücünü korumak için yükselt! Çevrimdışıyken varlıklı kaynaklar al. 7/24 çevrimiçi olmana gerek kalmadan, kolayca oyundaki rekabetin içinde kal!

▶ ÖZGÜRCE TİCARET YAPMANIN TADINI ÇIKAR
DSFnin özgür ve kuvvetli takas sistemi ile oyuncular istedikleri benzer biçimde sunucular arasında oyun içi ekipmanları takas edebiliyor. Eşyalar, çevrimiçi olmayı beklemek yerine çevrimdışı iken Müzayede Evi tarafından yönetilir. Dünyanın her yerinden oyuncuların sunucular arasında serbestçe takas yapmasına imkân tanıdıkları olan görkemli ve büyülü bir takas sistemi!

▶BECERİ VE YETENEĞİNİ GELİŞTİR
Uyanışının ardından daha güçlü kabiliyet kabiliyetleri ve yüksek rütbeli harika ekipmanlar senin olacak. Yeni beceri kabiliyeti tayin yükseltmeleri ve yetenek yeteneklerini atama özgürlüğü ile daha fazla PVP strateji kombinasyonları ortaya çıkarabileceksin.

▶DÜNYA BOSS’LARINA MEYDAN OKU
Zengin ganimetler, XP ve hususi hazineler için düzinelerce birinci derslik bossu katlet! Bossun sahip olduğu her şeyi kendininmiş gibi alabilirsin!

▶YENİ MÜTTEFİKLER BUL
Karşına çıkan hayattaki en sıkıntılı bosslara meydan okumak için dostlarını topla. Bu kuvvetli düşmanlarla baş etmek için sınırlarını zorlayacaksın sadece büyük riskler devamında büyük ödüller getirir. Hadi, lonca şöhreti için cenk!

Yeni nesil gerçekçi grafikleriyle dikkat çeken Mobil MMORPG oyunu Dragon Storm Fantasyi sen de hemen ücretsiz indir ve oynamaya başla!

En son haberler için Facebook ve Discord sayfalarımızı takip et!
Facebook https://www.Feysbuk.Com/DragonStormFantasy
Discord https://discord.Bağlantı/dragonstormfantasy
Instagram https://www.Instagram.Com/dragonstormofficial/

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları