Dünya Savaşı hileli Apk 2022

Güncellendi
17 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com mis ww

Dünya Savaşı hileli Apk 2022

İlk Dünya Savaşı yahut İlk Dünya Savaşı, sık sık WWI veya WW1 olarak kısayıldı, 28 Temmuz 1914de başladı ve 11 Kasım 1918de sonlandı. Şimdilikler tarafınca quot;Büyük Savaşquot; olarak kabul edildiler, savaşçıları Avrupa, Rus İmparatorluğu, Amerika ve Osman İmparatorluğu dahil edildiler. Ayrıca Orta Doğu, Afrika ve Asyanın bölgelerinde dövüşerek beraber Asyaya yayılırlar. Tarihin en ölümlü çatışmalarından biri, dövüşte ortalama 9 milyon insan öldürüldü. 5 milyon sivil askeri işbirliğinden, bombardırmalardan, açlıktan ve hastalıktan ölmüş.
Barış ve çatışma araştırmaları şiddetli ve şiddetli davranışları tanıyan ve analiz eden bilimsel niteliği olan alandır, ve şiddetli ve şiddetli sosyal çatışmalara katılan yapısal mekanizmalar da. Bu, daha hevesli bir insan durumunu sağlayan sürecileri daha iyi anlamak.

Dünya Savaşı Apk Ücretsiz İndir

This contrasts with war studies (polemology), directed at the efficient attainment of victory in conflicts. İçindeki öğrenciler siyasi bilim, geografi, iktisat, psikoloji, sosyoloji, internasyonal ilişkiler, tarih, antropoloji, dini araştırmalar ve cinsi araştırmalar, ve diğer çeşitli dizipliler de dahil olabilir.
Pacifizm etik prensiplere (deontolojik bir imaj) veya pragmatisme (sonuçlar bir imaj) dayanabilir. Prensipli barışçılık tüm şiddetli davranışların çatışmaya müsait bir yanıt olduğunu ve moral olarak yanlış bulunduğunu söylüyor. Pragmatik pacifizm, cenk ve şahsi şiddet maliyetlerinin daha iyi tartışmaları çözmenin daha önemli yollarının bulunmasını söylüyor.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları