E-KİD Yeni Apk 2022

Güncellendi
26 Oca 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com elseif ekid

E-KİD Yeni Apk 2022

Ekid Anaokul ve İlkokul özelinde hazırlanmış ve kurumunuza ait her türlü bilgi alışverişini yapabileceğiniz bir okul idare sistemidir.
Ekid sayesinde kurumsal pek çok işleyişinizi rahatlıkla yönetebilecek, hem personelinize zaman kazandıracak hem de veli memnuniyetini artırmış olacaksınız. Birçok program denediniz ve memnun kalmadınız mı? Ekid uygulamasının tam size hitap ettiğini görecek ve dijital dünyayı keyifle kullanacaksınız.
Sadece sizin arzu ettiğiniz modülleri görebileceğiniz uygulamamız ile kafa karıştırıcı-yoğun ve öğrenmesi güç uygulamaların boğucu atmosferinden de uzaklaşmış olacaksınız.
Ekid uygulaması; idare kadrosu, öğretmenler ve ebeveynler için tasarlanmış olup, tamamen gizlilik prensibi üstüne iş yapmaktadır. Yapılacak her türlü bilgilendirmeler ister genele yapılabileceği şeklinde istersenizde hususi bir velinizlede yapabileceksiniz.
Uygulama içinde ne olduğu tamamen siz değerli üyelerimizin isteğine göre şekillenebilmektedir. Yani talep eder 3 modül istersiniz isterseniz 15 modül, uygulamamız sizlerin isteğine bakılırsa şekillenecektir.
Uygulamamız üzerinden;
– Velilerinize her türlü bilgilendirmeleriniz yapılabileceği bir anasayfa bulunmakta olup, PDF-WORD-EXCEL gibi velilerinize her türlü dosyaları gönderebileceksiniz. Böylece kurumunuza hem zaman bununla beraber nakit yönden ciddi bir katkı sağlayacaktır.

E-KİD apk oyun

Paylaşımlarınızı ister genel isterseniz özelde yapabileceksiniz. İsterseniz, öğretmeninizin yaptığı paylaşımlar sizin onayınız olmadan velilere gitmez.
– Öğrenci günlük karne modülümüz ile; öğrencilerinizin gün içinde yapmış oldukları aktiviteleri ve bilimsel niteliği olan çalışmalarını ailelere rapor olarak sunabileceksiniz.
Sağlık, Muhasebe, Servis vb… Pek fazlaca modülü muhteviyatında barındıran Ekid uygulamamız kurumsal kimliğinize pek oldukça katkısı olacaktır.
Ekid ailesine sizlerinde en kısa sürede katılmasını arzu ederiz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları