ETV – Operasyon Modlu Apk İndir 2022

1.0.15

Boyut
26M
Sürüm
1.0.15
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com etv operasyon

ETV – Operasyon Modlu Apk İndir 2022

EvdeTemizlikVar ile ustalaşmış kişilerin kendilerine en müsait işi alması çok rahat!
EvdeTemizlikVar uygulamasıyla bulunduğun şehirdeki temizlik hizmeti isteklerini görebilir, onları kendi müsaitliğine müsait olacak halde seçme şansına sahip olabilirsin.

Özellikler:
Sana saat ve lokasyon olarak en müsait işleri görebilir, aralarından dilediğini seçebilirsin.
Seçmiş olduğun hizmetin içinde ne olduğu, iş listesi, kazancı, evcil hayvanı olup olmadığı benzer biçimde önemli noktaları işi seçmeden kolaylıkla görebilir ve kendine en uygun işi seçebilirsin.
Seçtiğin hizmetlerle alakalı herhangi bir değişim olduğu taktirde sana göndereceğimiz mesajlar ve bildirimler yardımıyla değişikliklerden anında haberdar olursun!
Kendi hasılatını kendin görebilir ve o hafta hangi işten ne kadar para kazacağını kendin hesaplayabilirsin. İşinin patronu sensin!
Bir hizmet seçtiğinde ve o işe gittiğinde sana hususi bir puanlama, sistemimize düşüyor.

ETV – Operasyon Apk Ücretsiz İndir

EvdeTemizlikVar kadrosundan yardımcı almak ve problemlerini bildirmek istersen EvdeTemizlikVar kadrosuna ulaşabilir, yaşadığın sorunların anında giderilmesini sağlayabilirsin.
Sen de EvdeTemizlikVar kadrosuna katılarak kendine en müsait işleri seçerek yüksek hasılat elde etmek; kendi işinin patronu olmak istiyorsan formu doldurabilirsin: https://www.Evdetemizlikvar.Com/personel-ol

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları