Evil Lands Online Action RPG Modlu Apk İndir 2022

2.0.1

APK indir
4.4/5 Oylar: 310,000
Boyut
168M
Sürüm
2.0.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com ragequitgames evillands

Evil Lands Online Action RPG Modlu Apk İndir 2022

Kötülükle savaşta elini taşın dibine koyacak mısın? Gerçek bir kahraman ol ve Evil Landste saklanan canavarlar, ejderhalar ve bosslarla savaş! Mobil platformun en sürükleyici düşlem karakter reanimasyon oyunu parmaklarının ucunda. Karakterini seç, görevleri tamamla ve dünyayı asalak mahluklardan temizlemek için öteki oyuncularla ortaklaşa iş yap. Büyülü yerleri keşfet, zindandan farksız ormanlarda yağma yap, becerilerinde ustalaş ve en yürekli savaşçı ol! İki modda kendini gösterebilirsin: CO-OP yada PVP. Arkadaşların ve Dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte oyna!

– Online Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu RPG
– Çarpıcı 3D görseller
– Karakter sınıfları, yükseltmeler, beceriler, ganimet ve öğeler
– Çeşitli haritalar ve sürükleyici görevler
– Ortaklaşa – Coop ve PVP modları

ONLINE GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU

Arkadaşlarını çayır edip bu maceraya birlikte atılın! Dünyanın dört bir yanından oyuncularla tanışıp yanlarında yada karşılarında savaşabilirsin. Heyecanlı bir cenk ve büyü macerası seni bekliyor. Kılıcını, baltanı, yayını veya asanı kap ve karşına çıkan bütün yaratıkları pişman et.

MUHTEŞEM GRAFİKLER

Bu RPGde, aklını başından alacak konsol benzeri çarpıcı grafiklerle oynayacaksın. Savaşa ara verip monitör görüntüleri albümü yapmaktan kendini alamayacaksın! Belki kadrajına ejderha bile girer! Hiçbir mobil mmorpg bu düşlem aksiyon oyununun görsellerinin yanına bile yaklaşamıyor!

KARAKTER ÖZELLEŞTİRME

Kimsin sen? Savaşçı, kadın büyücü, veya bir suikastçı? Ganimet sistemi sayesinde, zindan yağmalarında müthiş hazineler bulacaksın.

Evil Lands: Online Action RPG Apk download

Baltanı kap ve bütün bossları öldürmeden elinden bırakma!

ÇEŞİTLİ HARİTALAR VE GÖREVLER

Gökçayır Düzlüklerinden Gölge Adasına, karanlıkla harp görevin esnasında orta dünyanın ayak basmadık yerini bırakma. Zorlu görevler, bu destansı aksiyon oyununu sıradan bir öldür-geliş-birazcık daha öldür oyunundan oldukca daha heyecanlı hale getiriyor.

İKİ OYUN MODU

Ortaklaşa – Coop modunda, diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirip daha büyük çaplı destansı savaşlar yapacaksınız. Bu sayede, tek bir kahramanın yenmesi mümkün olmayan bossları ve ejderhaları öldürebilirsiniz. Daha fazla heyecan arıyorsan, PVP cenk modunda takımlarınızı kurup birbirinizle savaşarak Evil Landsin hakimini belirleyebilirsiniz!

Evil Lands minimum sistem gereksinimleri:
– Android 5.1.1 veya üstü
– 2 GB bellek
– OpenGL ES 3.0 desteği

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları