Evolution 2 Aksiyon oyunları Yeni Apk 2022

0.741.89397

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 165,628
Sürüm
0.741.89397
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
83M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com my evolution2

Evolution 2 Aksiyon oyunları Yeni Apk 2022

Evolution devam etmeli: Kült bilim kurgu serisi uzun süreden beri beklenen devam oyununa kavuştu! Ütopya Evreni’ni yeni bir açıdan gözler önüne seren tarih sizi bekliyor.
İkinci bölüm, milyonlarca bireyin kalbini kazanmış eşi olmayan Evolution atmosferini korumaya devam ediyor. Ayrıca, oyunda devrim durumunda bir değişim de yapıldı: Evolution 2, tepeden tırnağa üçüncü kişi nişancılık, aksiyon, strateji ve RPG türlerinin dinamik bir karışımı!

Beklenmedik olaylarla dolu soluk kesici bir hikaye için hazır olun!
Hikaye, Ütopya Gezegeni’nin geçmişine ışık tutuyor. Bu gezegen, bir zamanlar milyarderlerin uzaydaki tatil yeriydi. Şimdiyse zalim haydutların, canavarların ve savaşçı robotların mesken tuttuğu bir cehenneme dönmüş durumda. Burada hepimiz birbirine karşı amansız bir harp halinde.
Bitmek bilmeyen savaşlarla dolu bir dünyaya adım atacak, en güçlü silahları ve oyunun ana karakteri Yüzbaşı Blake’in özel psişik enerjisini kullanacaksınız. Tehlikeli bir gözlem sonucunda süper güçler kazanmıştır ve karşısına çıkan her düşmanı yok etmek için hazır.

Orijinal bilim kurgu ortamı. Uzak bir gezegende geçen uzay nişancılığı ve kıyamet sonrası biopunk biyolojik teknoloji atmosferi.
Farklı türlerin benzeri olmayan dengesi. Orijinal savaş sistemiyle beraber strateji, RPG, aksiyon ve tepeden tırnağa nişancılığın karşımı.
Taktiksel oyun. Karakterinizin ve ortağının seviyesini artırın, en etken silahları seçin ve düşmanınızın zayıflıklarını lehinize çevirin.

Evolution 2: Aksiyon oyunları Apk download

Çok sayıda görev ve efsanevi bölüm sonu canavarları. Düşman her savaşla daha da güçleniyor.
Eş zamanlı çevrimiçi savaşlar. Çok oyunculu modda tamamen çevrimiçi olarak savaşın. Savaşarak sıralamanın üstüne çıkın ve zaferler kazanarak eşi olmayan bonuslar kazanın.
Geleceğin cephaneliği. Eşsiz özelliklere ve seviye atlama sistemine sahip muhteşem silahlar! Hem klasik ateşli silahlar aynı zamanda enerji, asit ve biyonik silahlarıyla eğlencenize eğlence katacaksınız.
Üssünüzü büyütün: Yeni odalar açın ve geleceğin teknolojisi ile alakalı daha çok malumat alın. Evolution’da sınır yok!
İnteraktif arenalar ve realist 3B animasyon, kendinizi oyuna tamamen kaptırmanızı sağlayacak!

Üssünüz hazır; harbe başlayabilirsiniz. Artık bu Ütopya’nın hakkından gelelim, Yüzbaşı!

Bizi Facebook’ta takip et: https://www.Feysbuk.Com/evo2game/

Diğer oyunlarımızı kontrol edin:

World Above
HAWK
Space Justice
Juggernaut Wars
Puzzle Raiders
Rush Royale

PC, mobil ve konsollarda unutulmaz oyun deneyimlerinin biri olan geliştiricisi ve operatörü olan küresel oyun markası MY.GAMES altında yayınlanmıştır.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları