FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi Modlu Apk İndir 2022

2.3.4

APK indir
3.8/5 Oylar: 216,349
Boyut
32M
Sürüm
2.3.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com lyrebirdstudio facelab

FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi Modlu Apk İndir 2022

FaceLab fotograf düzenleyici, mükemmel yüz filtreleriyle en iyi parasız yaşlandırma programı ve cinsiyet değişiklik yapma uygulamasıdır. Yaş değiştirici tatbik, anında daha yaşlı yada daha genç görünmenizi sağlar. Gelecekte nasıl görüneceğinizi merak ettiğinizde, tek dokunuşla yaşlanma filtresi ile kendinizi yaşlandırın. Yaşlı erkek filtresi ile anında sakal ve kırışıklıklara sahip olabilirsiniz. FaceLab, cinsiyet değiştirebileceğiniz ve karşı cins olarak güzel bir resim çekebileceğiniz görkemli bir cinsiyet değiştirici sunuyor. Yüz düzenleme programı, resminizin filtreden önceki ve sonraki halini kıyaslamak için kolaj ve fotograf tevhit özelliklerini sunar. Çarpıcı fotograf kolajınızı Instagram, Facebook, Whatsapp, Snapchat, TikTok, VK ve Pinterestte paylaşarak fazlaca sayıda beğeni alın.

İnanılmaz Yüz Yaşlandırma Programı:
FaceLab, sizi yaşlandırmak için harika fotoğraf filtreleri sunar! Beni yaşlandır özelliği, sizi saniyeler arasında sempatik bir yaşlı adama veya yaşlı hanıma dönüştürür. Önce fotograf galerinizden güzel bir fotoğraf seçin veya FaceLab selfie kamerasını kullanarak selfie çekin. Resminizi FaceLab ile boyutlandırın bu sayede toplumsal medyada paylaşırken kırpmak zorunda kalmazsınız. Gerçek hayatta yaşlanmadan gelecekte iyi mi yaşlanacağınızı keşfedin.

Zombi Fotograf Düzenleyici:
Zombi olmak için hemen zombi filtrelerini deneyin! Arkadaşlarınızı korkutmak için fotoğrafları anında zombileştirin ve sosyal medyada paylaşın. Beni zombi yap efektine bayılacaksınız! Özel zombi resim düzenleme araçları sizleri bekliyor.

Cinsiyet Değiştirme Programı:
Forograf düzenleyici mükemmel bir cinsiyet değiştirici filtre sunar, böylece saniyeler arasında karşı cins gibi görünebilirsiniz! Kendinizi bir adam ya da kadın olarak görmek fazlaca komik. Sihirli resim uygulaması, cinsiyeti değişiklik yapmak ve bir yaşlıya dönüşmek için en iyi neticeleri gösterir. Saniyeler arasında uzun saçlı güzel bir hanıma yada havalı sakallı bir adama dönüşün!

Gençleştirici Yüz Filtresi:
FaceLab ile dilediğiniz kadar gençleşebilirsiniz.

FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi Apk Ücretsiz İndir

Fotograf Birlestirme Uygulaması:
Şaşırtıcı yaşlandırıcı yüz filtreleri ve cinsiyet değişiklik yapma efekti uyguladıktan sonrasında; gülünç Instagram gönderileri oluşturmak için çarpıcı resimlerinizi kolaj yapın.

AI Yüz Düzenleyici:
Selfie rötuşlamak için en iyi gençlik ve yaşlılık uygulaması, sadece saniyeler içinde Photoshop efekti sunuyor. Fotoğraf filtreleriyle resimleri bir ustalaşmış şeklinde düzenleyin ve saç stilinizi değiştirin.

Selfie Kamera Efektleri:
Yapay zeka teknolojisi sayesinde eğlenceli filtreleri direkt yüzünüzde görmek için selfie çekin! Selfie kamera efektleriyle yaşlanmak ve gençleşmek fazlaca basit.

Yağlı Boya Filtresi:
Selfielerinizi sanat eserine dönüştürmenin en eğlenceli hali için. FaceLab, harika sanat filtrelerini kontrol edin. Yağlı boya filtreleri yardımıyla resminizin bir tablo benzer biçimde görünmesini sağlayın.

Karikatür Oluşturma:
Karikatür fotograf düzenleyici, birçok gülünç karikatür filtresi sunar. Kendinizi bir çizgi film ya da bir avatar olarak görmek için fotoğrafları komik çizgi film efektleriyle editleyin.

Karizmatik Sakal Filtresi:
Sakal ve bıyık bırakamıyorsanız, FaceLab resim düzenleyicisinin sunduğu mükemmel sakal efekti tam size gore. Şaşırtıcı sakal uygulamasının soluk kesici filtrelerle dilediğiniz görünümü elde edin.

FaceLab fotoğraf düzenleyici, AI tarafınca desteklenen en iyi yüz tertip uygulamasıdır, yaş değiştirici ve birçok yaşlılık filtresi ile gelir. Muazzam filtreler ile istediğiniz vakit yaşlanabilir ve cinsiyetinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları zombileştirmek için birçok zombi efekti mevcuttur. Yaşlanmış gülünç resminizi Instagram, Facebook, Whatsapp, Snapchat, Tik Tok, VK, Tumblr, Flickr ve Twitterda paylaşın!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları