Farkı Bul – bulmaca oyunları apk indir 2022

3.5

APK indir
4.0/5 Oylar: 11,052
Boyut
27M
Sürüm
3.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com find difference puzzle spy detective games free

Farkı Bul – bulmaca oyunları apk indir 2022

Sıkıcı bulmaca oyunları oynamaktan ve heyecan verici ama sıkıntılı bir bulmaca oyunu aramaktan bıktınız mı? Cevabınız evet ise, bu mükemmel Farkı Bul bulmaca oyunu tam size nazaran. Bu harika bulmaca oyunları teması, farklı oyunlardan kullanıcının dikkatini çekmek için tasarlanmıştır. Süper kaliteli görseller, müsait arka plan ve iyi tasarlanmış nesneler bu bulmaca oyunlarını daha keyifli hale getiriyor.
Bu Fark Bulmaca oyunu, sorun çözme becerilerinizi geliştirmek için iyi değişik oyunlardır. Aynı görünen iki değişik fotoğraf göstereceğiz, ancak aralarında 5 fark olacak. Bu Bulmaca oyunlarında, belirlenen zamanda aynı olmayan görüntüyü bulmanız istenecektir. İlginç bilmece oyunları? Eminim öyledir.
Bu, onu bulmak için durmanıza göz yummayan Gizli Nesne Bulma oyunu benzer biçimde popüler bir gözlem oyunudur!

Bu mükemmel Fark Bulmaca oyununun temel özellikleri alttadır:
Bulmaca seviyelerinde 300e kadar ilgi çekici farklılık.
Takıldığınızda ipucu seçeneğini kullanarak fark oyunlarını bulun.
Akıllı telefonlar ve tabletler için çevrimdışı yüksek kaliteli görsel bulmaca oyunları.
Otomatik kaydetme ile tüm farklılıkları ihtiva eder, böylece bulmaca oyununda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Tüm mobil cihazlarda ve tabletlerde ayrım bulmaca oyunları oynamayı destek sunar.
Fark Bulmaca oyunu, beyninizi eğitmek ve fark oyununu ne kadar hızlı oynayabileceğinizi görmek için en iyi dedektif oyunudur.
Farkı Bul oyunumuz herkes için uygundur; Her ölçüde değişik zorluklar olduğundan her genç ve erişkin bu oyunu oynayabilir. Bu Fark Bulmaca oyunu, istediğiniz vakit, istediğiniz vakit oynama kabiliyeti ile birlikte gelir.
Farkı bul oyununu canlandırırken size benzer iki fotoğraf verilecek, ilk başta aynı görünecekler.

Farkı Bul – bulmaca oyunları Apk Full

Beyninizi farklılıkları tespit etmeye zorlamak, beyin gücünüzü kontrol etmenize de yardımcı olacaktır.
Farkı Bul oyunu oynamanın yararları
Bu ayrım oyunu, problemleri hesaplama ve çözme yeteneğiniz için oldukca faydalıdır. Fark Bulmaca oyununu oynamanın temel yararları:
Hafıza Geliştirme bulmaca oyunları:
Bu oyunu oynamanın en mühim faydalarından biri web olmadan hafıza bulmaca oyunlarınızı geliştirmektir. Bu harika oyun beyninizi çalıştıracak ve sinir hücreleriniz arasındaki bağlantıyı güçlendirecek. Aynı zamanda yeni sinir bağlantılarının gelişimini de artırır. Bu yaklaşım sonucunda serebral hız ve fikir prosedürlerini genişletir.
Fark Bulmaca oyunu kısa süreli hafızayı temizlemek için uygundur. Kısa süreli belleğimiz, yöntemleri ve renkleri ezberlememize ve aralarındaki farkları anlamak için daha büyük görüntüleri görselleştirmemize yardımcı olur.
Problem Çözme Becerilerinizi Geliştirmek:
Herkesin hayatında sorunlar yaşadığı bu dünyada, değişik oyunlarda mesele çözme becerilerinizi geliştirmeniz önemlidir. Ve Fark Oyunu bunu yapmanın en iyi yollarından biridir. Problemleri analitik olarak çözme yeteneği bütün dünyada takdir edilmektedir. Bulmaca oyunları, tüm bu temel becerileri ortaya çıkarmamıza destek sağlar.
Bulmaca oyunlarıyla IQnuzu artırın:
Find 5 Differencesın bir diğer kritik pozitif yanları, kelime dağarcığınızı ve muhakeme becerilerinizi geliştirmenize destek olmasıdır. Basit bir deyişle, bu gizli fark oyunları, IQnuzu yükseltmek için yeterince iyi bir yoldur. Araştırmaya göre yetişkinler, bilhassa Farkı Bul oyunlarını oynayarak bu dedektif oyunlarını oynayarak IQlarını ve muhakeme güçlerini artırabilirler.
Peki, beş farkı bul oyununu oynamaya hazır mısınız? Bu harika Farkı Bul oyununu indirin ve hemen şimdi beyninizi zorlamaya başlayın!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları