FIFA FUTSAL WC 2021 Challenge apk indir 2022

Güncellendi
14 Eyl 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com fifa futsalchallenge

FIFA FUTSAL WC 2021 Challenge apk indir 2022

FIFA Futsal Dünya Kupası Litvanya 2021 ™ resmi oyunu size benzeri olmayan bir futsal mücadelesine katılma şansı veriyor! Becerikli vuruşlarda ustalaş, engellerden kaç, dar alanlarda ateş et, hedefleri kır ve goller at!

Bu yılki turnuvaya ev sahipliği yapacak mekanların sanal kopyalarında zafer için yarışın ya da puanlama becerilerinizi tuhaf yerlere giderken kullanın: Tropik bir yüzen adada işleri ısıtın yada rakiplerinizi bir kayak pistinin ürpertisinde dondurun!

Eşsiz karakter
Çılgın saç stillerinden havalı kitlere kadar her şeyi seçerek avatarınızı özelleştirin. Takım renklerinizi seçin ve daha fazla özelleştirme seçeneğinin kilidini açmak için hususi jetonları toplayın!

Kendinle yarış
Sahaya çıkın ve dünya çapındaki fanatikleri büyüleyen küçük taraflı futsal oyununun büyüsünde ustalaşın.

FIFA Futsal WC 2021 Challenge, oynaması basit bir aksiyon bulmaca oyunudur, sadece jeton ve mükafaat kazanmak için tekniğinizi mükemmelleştirmeniz gerekir.

FIFA FUTSAL WC 2021 Challenge Apk download

İnanılmaz hızlarda engellerin içinden doğrudan geçebilen ateşli bir futsal top olan Fury Fire Ball benzer biçimde süper hareketlerin kilidini açın veya rakiplerinizin hareket etmesini engelleyen Freeze Time!

100den fazla düzen iki mod
Turnuvayı deneyin ve devamlı artan zorlukların üstesinden gelin veya çeşitli görevler ve engellerle Sonsuz modda kendinizi serbest bırakın.

Aksiyona hazır olun!
Bu, bu yılki FIFA Futsal World Cup ™ öncesinde şampiyon olma şansınız! Gerçek dünya eylemi, 12 Eylül – 3 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında, 24 takımın turnuvanın dokuzuncu sürümünde zafer için mücadele edeceği tarihlerde gerçekleşecek.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları