Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com bongasoft addremovewatermark

FİLİGRAN YÖNETİCİSİ Hileli Full Apk indir 2022

Bu uygulamayla video ve resimlerinize filigran eklemeniz veya mevcut bir filigranı silmeniz olası.
Bir resim yahut yazıyı filigran olarak resimleriniz veya videolarınıza ekleyebilirsiniz.
Ayrıca bir filigranı kendi bölgesini seçerek (özgür amp; dikdörtgen seçim) kaldırmanızı da sağlar. Uygulama bunu, seçili alanı çevreleyen piksellerle o alanı doldurarak yapar. Bu teknik, yoğun renk karışımı olan alanlarda bile uygulamanın nerede ise harika çalışmasını sağlar. Ayrıca bölgeyi dışardan keserek de filigranı kaldırabilirsiniz. Bu yöntem, kenarlarında amblem olan medya için sorunsuz bir filigran kaldırma işlemi elde edecektir.
NASIL KULLANILIR
Uygulama, başlangıçta sizden üstünde işlem yapacağınız resim ya da videoyu seçmenizi ister.
Seçim adımından sonra filigran eklemek mi yoksa mevcut bir filigranı kaldırmak mı istediğinizi sorar.
FİLİGRANI KALDIR seçeneğini seçerseniz, alakalı ekrana geçilir. Bu ekranda medyanın önizlemesi ve filigran alanını belirleyemeniz (birden fazla alanın da seçilmesi mümkün) için ihtiyaç duyulan seçim düğmeleri yer alır. Aynı ekranda ek olarak üstüne tıklayarak video süresini ayarlayabileceğiniz
hususi zaman düğmesi mevcuttur. Bu arada muamele alanını daha rahat görmeniz ve hatasız seçim yapmanız için yakınlaştırma düğmelerini kullanabilirsiniz.
Eğer FİLİGRAN EKLE seçeneğiniz seçerseniz ilgili ekrana geçilir. Bu ekranda filigran olarak bir resim ya da yazı ekleme seçeneği yer alır. Ayrıca yazı tipi, rengi, boyutu ve yönü tercihinizi uygulayabilirsiniz.
Filigran olarak kullanabileceğiniz öntanımlı filigran temalarından birini seçebilir ya da tertip yapmış olduğunuz size has bir filigranı daha sonra da kullanabilmek suretiyle kaydedebilirsiniz.

FİLİGRAN YÖNETİCİSİ Apk Full download

quot;Başlatquot; butonuna basın ve işlem bitene kadar bekleyin. İşlem sonunda hazırlanan medyanızı kaydedebilir veya doğrudan paylaşabilirsiniz.
Tüm işlenmiş medyalarınız SD kartınızda bulunan WATERMARK MANAGER klasöründe yer alır. Medyalarınız, cihazınızın quot;Galeriquot; uygulamasından da görülebilir.
SSS
Başka makale tiplerini iyi mi yüklerim?
Yükleyeceğiniz makale tiplerinizi (.Ttf uzantılı), dosya yöneticinizle ulaşabileceğiniz
quot;WATERMARK MANAGER

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları