Film Maker Pro – Video Editörü hileli Apk 2022

Güncellendi
18 Oca 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com cerdillac filmmaker

Film Maker Pro – Video Editörü hileli Apk 2022

Film Maker, hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için en iyi video düzenleyici ve parasız film video yapımcısıdır. Diğer en iyi ustalaşmış video düzenleyici ve slayt gösterisi oluşturucu uygulamalarının haiz olduğu en kullanışlı video düzenleme özelliklerine sahibiz, ancak düzenlemesi daha müsait ve görüntülemesi profesyonel.

Profesyonel bir yönetmen benzer biçimde büyük güce haiz Hollywood tarzı filmler oluşturun. WhatsApp ve YouTubeda paylaşın. Ayrıca Tik Tokta! Bu video guru editörünün gücü sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Film Yapıcı Özellikleri:

● Ücretsiz Video Düzenleyici ve Video Oluşturucu
Film Maker, videoları regüle etmek ve süratli bir halde mv ustası olmak için detaylı eğitimler sağlar. Herkes, paylaşmak için klipleri bir araya getiren, coşku verici anları eline geçiren ve kesen Film Maker düzenleme özelliklerini kullanarak büyük güce sahip profesyonel bir yönetmen olabilir. Kendi video şovunuzu yapın ve kestikten sonra arkadaşlarınızla paylaşın.

● Ücretsiz Video Giriş Şablonları
ÜCRETSİZ, video no (vn) kırpma ve iyi tasarlanmış giriş şablonlarımızla, birden çok temanın giriş şablonlarıyla video ve YouTube kanalı için giriş yapabilirsiniz. Bulabileceğiniz en iyi video giriş yapma aracıdır! Video outro şablonları da yakında kullanıma sunulacak.

● FX Video Düzenleyici uygulaması
Popüler Shake amp; Glitch video efektiyle videoları düzenleyin. Video gurusu olmak ve Instagram ve Tik Tokta tonlarca beğeni almak için bu fx video düzenleyici uygulamasını parasız kullanın!

● Video Hız Düzenleyici
Çarpıcı sinematik hızlandırılmış efektler taktim etmek için ağır çekim videolar oluşturun. Bu video hız denetleyicisi, profesyonel bir yönetmen şeklinde aksiyon filmi efektleri ve efektler eklemenize destek olacaktır. Hareketli grafiklerinizi profesyonel kalitede animasyona yönlendirin.

● Metin Animasyonu ve Sevimli Çıkartmalar
50den fazla metin animasyonu hazır ayarı sağlıyoruz, normal olarak kendiniz düzenleyebilirsiniz. Videolarınızı aşk ve alev gibi sempatik veya havalı çıkartmalarla kesin ve süsleyin.
Komik emojiler, ses efektleri ve efektler hazırlayan komik bir video düzenleyici.

Film Maker Pro – Video Editörü Apk Ücretsiz İndir

Sesli ifade (vn) vlog ekleyin, ses ve hızı ayarlayın. Müzik ve efektlerle bu video oluşturucu ve slayt gösterisi oluşturucusunda solmayı veya kırpmayı ayarlayın.

● Geçiş Video Düzenleyicisi ve Video Filtreleri
Işık işleri, film ve retro ve selfie şeklinde seçim için mevcut 50den fazla görkemli filtre. Video klipler arasına eklenecek videolar için kamera hareketi ve öteki 50 video geçiş efektleri. Bu bulabileceğiniz en iyi geçiş video düzenleyicisidir.

● Klip Oluşturucu, Video Kırpıcı ve Düzenleyici
Videoyu döndürmeye, videoyu kırpmaya, videoları sıkıştırmaya ve kaliteyi kaybetmeden birleştirmeye destek olan bir cep video düzenleyicisi ve film yapımcısı.

● Karıştırma Modları Movie Maker
Video bindirmeleri ve karıştırma modlarından harika çift pozlama efektleri oluşturun.

● Video Kompresörü ve Dönüştürücü
Bu video yapımcısından videoları kaydedin ve YouTube, WhatsAppa yükleyin. Bu video düzenleyiciden son kesiminizi arkadaşlarınızla paylaşın. Videoyu kalite kaybı olmadan 1080p HD ve 4K (bazı cihazlar) olarak dışa aktarmak ücretsizdir.

● Resim arasında Resim (PIP)
(Bazı cihazlarda kontrol ediliyor) Kolayca resim arasında fotoğraf videoları, sorunsuz bir video ve resim kombinasyonu oluşturun.

● Yeşil Ekran ve Chroma Key
Bu yeşil monitör video düzenleyicide arka planı değiştirin ve chroma keyi kullanarak videoları Hollywood tarzında birleştirin.

Güçlü video kod çözme işlevleriyle donatılmış bir cihaz kullanmak, Film Makerda size daha iyi ve daha akıcı bir video düzenleme deneyimi sunar.

Herhangi bir sorunuz var ise, lütfen bizlere cerdillaczhang@outlook.Com adresinden e-posta gönderin. En kısa müddette size geri döneceğiz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları