Firefox Hızlı, gizli tarayıcı Hileli full Apk 2022

4.4/5 Oylar: 4,398,241

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp org mozilla

Firefox Hızlı, gizli tarayıcı Hileli full Apk 2022

Android için Firefox mobil tarayıcımızın son sürümüyle tanışın: Firefox Daylight. Firefox internet tarayıcısının bu sürümü; daha süratli, kullanması kolay, kişiselleştirilebilir ve gizli olacak halde tamamen baştan yaratıldı. Firefox tarayıcında binlerce rahatsız edici reklam takipçisini ve fena amaçlı yazılımı engelleyen Gelişmiş İzlenme Koruması standart olarak açık geliyor. Bu özellik, internette gezintiyi hem daha güvenli aynı zamanda oldukça daha süratli hale getiriyor. Üstelik Firefox; çevrimiçi hayatınıza daha çok hürriyet, şeffaflık ve test katmak için çalışan, kâr amacı gütmeyen Mozilla tarafından desteklenen tek mobil tarayıcı. Android için Firefox tarayıcıyı derhal indirin, yarına daha özgür bir internetle girin.

HIZLI. GİZLİ. GÜVENLİ.
Android için Firefox tarayıcı, ışık hızında sayfa yükleme ve gizliliğinizi kolayca koruma olanağı sunuyor. Gelişmiş İzlenme Koruması, gizliliğinizi ihlal eden ve sayfalarınızı yavaşlatan 2.000den fazla çevrimiçi takipçiyi otomatik olarak engelliyor. Ayrıca Firefox tarayıcı, daha verimli ve daha süratli kullanım elde eden yeni ve mütevazı bir tasarım sunuyor. Üstelik Firefox, yerleşik akıllı gezinti özellikleriyle gizliliğinizi, parolalarınızı ve yer imlerinizi gittiğiniz her yere güvenle taşıyor.

TEK DOKUNUŞLA GİZLİ MOD
Gizli gezinti moduna artık tek bir dokunuşla geçebilirsiniz. Gizli gezinti gibi olmaktan çıktığınızda gezinti geçmişiniz otomatikman silinecektir.

ARAMALARINIZI İSTEDİĞİNİZ GİBİ KİŞİSELLEŞTİRİN
Arama çubuğunu talep eder yukarıda tutun ister aşağıya alın. Firefox tarayıcı, yalnızca iyi mi arama yapmak istediğinizi değil, şahsi verilerinizin ne kadarını paylaşmak istediğinizi de seçmenize imkân tanıyor. Kişiselleştirilebilir Geliştirmiş İzlenme Koruması ayarları, verilerinizin kontrolünü tamamen size veriyor. Ayrıca arama motorunuzu değiştirme ve Firefoxu varsayılan tarayıcınız yapma imkânına da sahipsiniz.

KOYU MODA GEÇİN
Gözlerinizi ve telefonunuzu biraz dinlendirmek istediğiniz anda kolayca koyu moda geçebilirsiniz.

KOLEKSİYONLAR
İstediğiniz kadar sekme açın ve onları kolayca takip edebilmek için koleksiyonlar halinde düzenleyin.

Firefox: Hızlı, gizli tarayıcı Apk Full download

EKLENTİLER KATIN
Mevcut sıkı gizlilik ayarlarını güçlendiren ve deneyiminizi kişiselleştiren seçenekler dahil olmak üzere en popüler eklentilerin çoğu destekleniyor.

BIRAKTIĞINIZ YERDEN DEVAM EDİN
Android için Firefoxu telefonunuzda kullanmaya başlayın, hiç bir şeyi atlamadan bilgisayarınızda Firefoxu kullanmaya devam edin. Firefox ile yer imlerinizi, kayıtlı hesaplarınızı ve gezinti geçmişinizi nerede olursanız olun, farklı cihazlarınız arasında taşıyabilirsiniz. Firefox ek olarak parolalarınızı cihazlar arasında taşıyarak, sizi onları ezberlemekten kurtarıyor. Daha sonra okumak üzere kendinize e-posta yada SMS ile makale göndermektense açık sekmeleri telefonunuzdan bilgisayarınıza anında gönderebilirsiniz.

FIREFOX WEB TARAYICI ARAMA WIDGETI
Uygulamayı açmanıza gerek yok. Cihazınızın ana ekranından direkt internette arama yapabilirsiniz. Android için Firefox tarayıcı arama widgetını ekleyin ve extra dokunuşlara ihtiyaç duymadan, arama sonuçlarına anında ulaşın.

Android için Firefox hakkındaki detaylı bilgi alın:
– Sorularınız veya yardım için: https://support.Mozilla.Org/mobile]
– Firefoxun istediği izinler hakkındaki bilgi alın: [https://mzl.La/Permissions]
– Firefoxu Twitterda takip edin: [https://mzl.La/FXTwitter]

Mozilla Hakkında
Mozilla, interneti her insanın erişebildiği kamusal bir kaynağa dönüştürmek için var. Çünkü hepimiz, aleni ve özgür olan şeylerin kapalı ve kontrol altındaki şeylerden daha güzel olduğuna inanıyoruz. Tercih hakkını ve şeffaflığı desteklemek, insanlara çevrimiçi yaşamları üzerinde daha çok kontrol olanağı sunmak için Firefox şeklinde ürünleri geliştiriyoruz. Daha fazla malumat için: https://www.Mozilla.Org

[https://www.Mozilla.Org/legal/privacy/firefox.Html]

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları