Football Manager 2022 Mobile Modlu Apk İndir 2022

4.2/5 Oylar: 17,143

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com sega soccer manager

Football Manager 2022 Mobile Modlu Apk İndir 2022

Football Manager 2022 Mobile, dünyayı kasıp kavuran oyunun son çıkan versiyonudur. Football Manager Mobile, bugüne dek 8,8 milyondan fazla satış yaparak piyasadaki 1 numaralı futbol menajerlik oyunu haline gelmiştir.

FM22 Mobile, dünya genelinde 25 farklı ülkeden 60tan fazla lig ile size dünyanın en büyük (veya tercihinize göre en küçük) futbol kulüplerinin başına geçme fırsatı veriyor.

Takımınızı seçtikten sonrasında ilk işiniz, oyuncularınızın en iyi performansını göstereceği bir oyun tarzına karar vermek. Dünya çapındaki en etkileyici ve popüler yaklaşımlardan ilham alan oyun içi taktik şablonları, muhteşem bir kaynak sunsa da tamamen benzersiz bir şeyler üretme özgürlüğüne de sahipsiniz.

Takımınızda boşluklar varsa aktarma pazarına gidin. Dünyanın yıldızları ve genç kabiliyetler gerçek anlamda cebinizde: Yeni gözlemleme araçlarını kullanarak onları takımınıza alın ve kupaları sıralayacak bir takımı kolayca bir araya getirin.

Takımdan ve oluşturduğunuz taktiklerden memnunsanız sıra Maç Gününde. Klasik 2D Maç Motorumuzda, her oyunun en önemli anlarını ve ses getiren olaylarını görün ve vizyonunuzun gerçeğe dönüşmesini izleyin.

Detaylardan ödün vermeyen sadece kompakt olan FM22 Mobile, oyunun zirvesine bir an ilkin ulaşmak isteyen menajerler için süratli bir menajerlik dozu sağlar. FM22 Mobile mobil oyun futbol liginin zirvesindeki yerini korurken bu yılın önemli eklemeleri onu yeni seviyelere taşıyor.

BU SEZONDAKİ YENİLİKLER

YEPYENİ BİR LİG
Yeni potansiyeli ortaya çıkarın ve her kariyerde en fazla beş futbol ülkesi yükleyin. Ayrıca, Güney Afrika liginin eklenmesiyle beraber ilk kere Afrika kıtası turnuvalarında oynayın.

GÖZLEMLEME SİSTEMİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLER
Revize edilmiş gözlemleme araçlarıyla genç yetenek alımınızı güçlendirin. Bir oyuncuda tam olarak görmeyi arzu ettiğiniz özellikleri açıklayın ve teknik ekibinize dünyanın yeni nesil yıldızlarını bulma görevi verin.

Football Manager 2022 Mobile Apk Ücretsiz İndir

Oyuncularınız için birden fazla teklife cevap verebilme özelliği, oyuncu alımını daha önce hiç olmadığı şeklinde kontrol etmenize olanak tanır.

SEZONUNUZUN HİKAYELERİ
Yepyeni medya hikayelerinin eklenmesiyle her sezonun kıymetli anları artık daha da önemli hale geldi. İster güçlü bir başlangıç yapmış isterseniz bir sakatlık kriziyle uğraşıyor olun, gazeteciler tüm bunları bilerek size yüklenecekler. Medya gösterisini yönlendirebilir misiniz?

YENİ NESİL OYUNCU YÜZLERİ
Oyunun tarihinde ilk defa yeni açılan oyuncular için AI yüz fotoğraflarının dahil edilmesiyle genç yeteneklerinize ve akademi ürünlerinize benlik katın.

DİĞER EKLEMELER
Çok sayıdaki başka iyileştirme ve geliştirme, bu sürümü FM Mobileın şimdiye kadarki en sürükleyici sürümü haline getiriyor. Deneyimli oyuncular yeni ana sayfa panosunu, yenilenmiş oyuncu arama işlevi ve oldukça daha fazlasının bulunduğunu fark edecek.

© Sports Interactive Limited 2021. SEGA Publishing Europe Limited tarafından yayınlanmıştır. Sports Interactive Limited tarafınca geliştirilmiştir. SEGA ve SEGA logosu, SEGA Corporationın yada bağlı kuruluşların tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. SEGA, Amerika Patent ve Marka Ofisinde kayıtlıdır. Football Manager, Football Manager logosu, Sports Interactive ve Sports Interactive logosu, Sports Interactive Limitedın tescilli ticari markaları yada ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer şirket adları, marka isimleri ve logolar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları